2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

همینه ک هست

دیر اومدی نخوا زود بری

شاید بخاطر همین اخلاقته

😂

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
2740
چطوری یادم بده

یا برنامه اپرا رو نصب کن توی گوگل پلی و اپ استور و احتمالا بازار و... هست.

یا روی همین برنامه‌ای که باهاش میای یه ادبلاکر نصب کن. برو توی تنظیمات گزینه افزودن یا add یا پلاگین plugin رو بزن و یکی رو انتخاب و اضافه کن.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
من‌ میخواستم بیام‌ندارمش

🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨

سلام

آموزش حذف تبلیغات نی نی سایت:

⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12076973

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨🟧🟩🟨

سلام

آموزش حذف تبلیغات نی نی سایت:

⬇️

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12076973

سایت خرابه لینک ها آبی نمیشن:

🟩 روی لینک نگه دارین بعد بزنین بازکردن

یا

🟨 لینک رو کپی و توی مرورگرتون بازش کنین

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
یا برنامه اپرا رو نصب کن توی گوگل پلی و اپ استور و احتمالا بازار و... هست. یا روی همین برنامه‌ای که ...

برنامه اپرا  دوباره برای عضو شدن تو نی نی سایت شماره میخواد وقتی میزنم میگه این شماره از قبل موجود است  چندبار زدم با دوتا خط همینو میگه😥

2706