2737
2734

چند وقت پیش من ی کار کردم کلی عذر خواهی کردم و نزدیک بود همه چیو تموم کنه 

ولی اون همین کارو الان کرد من انقدر قربون صدقش رفتم نزاشتم هیچی بگه 

آدم خوبیه از لحاظ تعهد و نگاه نکردن ب بقیه 

اما ممکنه بخاطر اینهمه خوبی من ی وقت بهم لطمه بزنه

:)))))؟

آب🩵باد🤍خاک🤎آتش❤️‍🔥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

اگه تا الان نرفته امروز فردا میره. میذاشتی عذرخواهی کنه.

رابطه مادر و بچه هم اینجور نیست. هرچیزی یه حدی داره. متاسفانه تا این لحظه شما اینطور نشون دادین خودتون رو که هستین کلا و فدایی هستین.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
اگه تا الان نرفته امروز فردا میره. میذاشتی عذرخواهی کنه. رابطه مادر و بچه هم اینجور نیست. هرچیزی یه ...

من جنسم کلا اینجوریه :)))))))

نمیدونم چی کنم 

نمیزاره بره هرگز چون من بهش وابسته نیستم اونم اینکارو نمیکنه بره هم برام مهم نیس چون ب مرحله های بالا تو تکامل رسیدم 

دوسش دارم اما وابسته ن 

آب🩵باد🤍خاک🤎آتش❤️‍🔥

به نظرم شما شخصیت مهر طلب داری. دربارش مطالعه کن. اگر اینجوری ادامه بدی حتی اگر دوست هم داشته باشه ازت خسته میشه

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
من جنسم کلا اینجوریه :))))))) نمیدونم چی کنم  نمیزاره بره هرگز چون من بهش وابسته نیستم اونم ا ...

چطور به این مرحله رسیدی؟ ینی واقعا وابسته نمیشی؟ یا به صورت اختیاری میتونی بشی ولی نمیخوای بشی؟

مهم نیست قفل دست کیه مهم اینه شاه کلید دست خداست. امیدت رو از دست نده .... هیچوقت
چطور به این مرحله رسیدی؟ ینی واقعا وابسته نمیشی؟ یا به صورت اختیاری میتونی بشی ولی نمیخوای بشی؟

ساده نبود :)

وقتی خیلی چیزارو میفهمی از دنیا 

این میاد تو وجودت

ریاضت زیاد کشیدم 

آب🩵باد🤍خاک🤎آتش❤️‍🔥
ساده نبود :) وقتی خیلی چیزارو میفهمی از دنیا  این میاد تو وجودت ریاضت زیاد کشیدم

گوهر های ارزشمند به سختی به دست میان. خوشبحالت که سختی ها باعث قدرتمند تر شدنت شدن

گوهر های ارزشمند به سختی به دست میان. خوشبحالت که سختی ها باعث قدرتمند تر شدنت شدن

فدات عزیزم من کاملا رها هستم از جهان بمب هم بندازن تو سرم ترسی ندارم 

من حقیقتا به خودم ایمان دارم 

و از درد هم لذت میبرم 

آب🩵باد🤍خاک🤎آتش❤️‍🔥
2706