2737
2734
عنوان

امروز دخترمو برده بودم پارک...

306 بازدید | 25 پست

دختر من ۴ سالشه بعد اونجا یه بچه ی دوساله هم بود گیر داده بود به دختر من که این سرسره نره سرسره برامنه هی لباس دخترمو میگرفت ومیکشید میگفت نه تو نرو حالا هی من دخترمو آروم میکردم که اشکال نداره نی نیه نمیفهمه آخر سر دخترم هلش داد که ولم کن خوهر بزرگتر اون بچه هم ۱۳ سالشه اینا بود اومد دختر منو بزنه😑😑😑

دیگه بچه ها و دردسر هاشون😅😅😅😅

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

که گفتم چیکار میکنی اینم بچه اس خوب یه ساعته بچشون داره دختر منو میکشه هی من بردم تاب بازی یا گفتم عیب نداره اونام فقط خندیدن به زور گفتن بچشون ...نکردن یه بارم اونا بیان ببرن بگن نه اینکارو نکن یا حداقل ببرن تاب دختر من سرسره بره 

2740
که گفتم چیکار میکنی اینم بچه اس خوب یه ساعته بچشون داره دختر منو میکشه هی من بردم تاب بازی یا گفتم ع ...

خوب کردی 

ب مامانش میگفتی بچه هاتو تربیت نکنی مردم تربیتشون میکنن

به دخترتم نگو چون فلانی نی نیه باید از حق خودش بگذره .

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااااا بچن دیگہ خواھر بزرگہ نباید بزرگس میکرد

اره دیگه بچه منم کلافه شد دیگه هی میومد لباسشو میکشید اونام میدیدن زور میگه هی میخندیدن یه بار نکردن بیان ببرنش اون طرف حرصم دراومده بود دیگه یعنی اگه دستش به بچم میخورد دیگه نمیتونستم تحمل کنم دختره ی بی شعور

خوب کردی  ب مامانش میگفتی بچه هاتو تربیت نکنی مردم تربیتشون میکنن به دخترتم نگو چون فلانی نی ...

آره واقعا از اولم اشتباه کردم به دخترم گفتم کوتاه بیاد خاک توسرم باید به مامانش میگفتم بچتونو ببرین تاب که اینقد دختر منو نکشه به خدا دختر من بالای سرسره بود اون دختر بزرگه یه جوری بدو بدو رفت بالا که گفتم چیکار میکنی تو انگار مال باباشونه 

آره واقعا از اولم اشتباه کردم به دخترم گفتم کوتاه بیاد خاک توسرم باید به مامانش میگفتم بچتونو ببرین ...

پارک بردن بچه واقعا اعصاب میخواد 

من یبار دخترم ک سه سالشه برده بودم داشتم تابش میدادم یه خانومه دخترش دوساله بود اومده بود جلو تاب . من چندبار گفتم برو کنار به مامانش گفتم برش دار . هل دادن تاب رو آروم کردم . بعد دخترم ی لحظه پاهاش صاف کرد کم مونده بود بخوره به اون بچه . مامانه چنان دادی زد سر دخترم گفت هووووووی وحشی 

بنظرت من چیکار میکردم . شوکه بودم اصلا 

گفتم خب بردار بچه رو 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پارک بردن بچه واقعا اعصاب میخواد  من یبار دخترم ک سه سالشه برده بودم داشتم تابش میدادم یه خانو ...

آره به خدا واقعا اینجوریه یه آقاهه هم بچه کوچیکشو اون وسطا ول کرده بود چند بار اومد جلو تاب من تابو نگه داشتم آقاهه هم اصلا انگار نه انگار حالا اگه میخورد بهش نمیشد نگهشون داشت واقعا آدم میمونه چی بگه ....امروز کلا اعصابم خورد شد از رفتار اونا

بعضیا فقط زاییدن بلدن.حالم بهم میخوره ازین زنای بی مسئولیت ک از همه طلبکارن فک میکنن آسمون جر خورده بچه اینا افتاده پایین همه باید بله چشم گوی بچه ی پررو و وحشی اونا باشن.احمقا

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
2706