2737
2739

من کیست تخمدان دارم و بادارو تخمدان هام فعال نمیشن 

بدردم میخوره این پودر ؟زمان مصرف خاصی داره یانه 

همراه با قرص ال دی مارک دیان میشه استفاده کرد

من دارم‌میخورم انقدم‌تو عذابم هرچی ک فولیکه چع قرص چه پودر

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این پودر برای باردایه و تخمدان ها رو قوی می‌کنه . دکتر بهم گفته بود صبح ها بخورم . 

من خودم متوجه شدم همچین پودری هست و الان دارم قرص جلوگیری بخاطر کیستام میخورم چه زمانی این دارو بخورم بهتره تو پریودی یا با قرص جلوگیری میشه خورد میشه راهنماییم کنی

میشه بگی چه زمانی مصرف میکنی بهمراه قرص ال دی یا جلوگیری میشه خورد یا نه تو پریودی یاچی 

تو هر زمانی از سیکل ماهیانه میشه خورد 

فقط یه تایمیو انتخاب ک ک بتونی هر روز همون تایم بخوری

بعدش تا یک ساعت مواد غذایی نخور بخاطر جذب اهن 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
من خودم متوجه شدم همچین پودری هست و الان دارم قرص جلوگیری بخاطر کیستام میخورم چه زمانی این دارو بخور ...

واقعا نمیدونم چطوری میشه خورد . ولی اگه میخواهی باردار بشی که هر روز باید بخوری تا موقعی که جواب بگیری 

من تو‌ سیکل انتقال هستم بهم داده روزی دو بار 

ولی یه بار میخورم اونم به زور و اب فراوان چون دندونم سیاه میکنه

2740
من تو‌ سیکل انتقال هستم بهم داده روزی دو بار  ولی یه بار میخورم اونم به زور و اب فراوان چون دن ...

منم این سری که برم باید نوبت ای یو ای بزنه ولی شنیدم این پودر عالیه فقط چون کیست دارم و قرص جلوگیری بخاطرش میخورم نمی‌دونم چه زمانی بخورم

منم این سری که برم باید نوبت ای یو ای بزنه ولی شنیدم این پودر عالیه فقط چون کیست دارم و قرص جلوگیری ...

هر دوش تو یه تایم نباشه

تو یک روز مشکلی نداره

کلن کار پور یه چیز دیگس..اون قرص جلو گیری هم‌کار دیگع انجام‌میده

پودر خوبه خواصش نوشته رو کارتنش اینترنتم بزنی میاد

ولی رومن جواب نیس بر من مشکلاتم شدید ولی بهم داده بخورم تقویت بشه انتقال دادن بگیره همین

هر دوش تو یه تایم نباشه تو یک روز مشکلی نداره کلن کار پور یه چیز دیگس..اون قرص جلو گیری هم‌کار دیگ ...

میشه بگی مشکلت چیه کنه خاک برسر پارسال کاملا یهویی تو ضعیفی بدنم و خیلی مشکلات بدنی روحی جسمی باردار شدم و نموند الان باکلی دارو باردار نمیشم تخمدان هام کیست ساز شدن و فعال نمیشن خستم

میشه بگی مشکلت چیه کنه خاک برسر پارسال کاملا یهویی تو ضعیفی بدنم و خیلی مشکلات بدنی روحی جسمی باردار ...

تنبلی تخمدان شدید ذخایرمم کم بود