2733
2739
ببین وقتی داره حرفی میزنه خودتک بزن به اون در و اصلا جوابشو نده کم کم ببینه هم کلام نمیشی ول میکنه

اره کلا خودمو سرگرم آشپزی کردم باورتون میشه الان وجودش آزارم نمیده یه مدت برا خودم ازش غول ساخته بودم شاید به مرحلهی پذیرش واقعیت رسیدم و اینم یک واقعیت زندگی منه و اون خواهر همسرمه و من باید باهاش رفت و آمد کنم حالا ببه هر صورت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من ک هرچی اینکارو کردم فایده نداشت، حالا از صبح تا شب کارشون استوری گذاشتن و تیکه انداختن، میخوان حا ...

اره کلا درگیری با اونا زندگیتو خراب میکنه من که با همسرم اصلا بلد نبودیم دعوا کنیم این مدت یعنی سه سالع زندگیمدن پر از دعواس 

2740
من ک هرچی اینکارو کردم فایده نداشت، حالا از صبح تا شب کارشون استوری گذاشتن و تیکه انداختن، میخوان حا ...

استوری هاشو نبین...من حتی بعضی وقتها میبینم کسی راجع یهم حرف میزنخ محیطو ترک میکنم میگم وقتی بخوام بشنوم غصه بخورم بهتر ک نشنوم

استوری هاشو نبین...من حتی بعضی وقتها میبینم کسی راجع یهم حرف میزنخ محیطو ترک میکنم میگم وقتی بخوام ب ...

یجور نگاه میکنم ک نمیفهمن، بعضی وقتاهم نگاه نمیکنم، ولی عوضیا یا ب من تیکه میندازن تا جاریم خوشال شه یا ب اون ک من خوشحال شم، و یجورایی میخوان هی ما سعی کنیم باهاشون بهتر باشیم تا واسمون استوری نزارن، حالا جاریمم استوریشان میبینه اگه ب من تیکه بندازن شاد میشه، یعنی از صبح ک بیدار میشن استوری میزارن تا شب ک میخوان بخوابن، همش دوهین مسخره کردن

اره کلا درگیری با اونا زندگیتو خراب میکنه من که با همسرم اصلا بلد نبودیم دعوا کنیم این مدت یعنی سه س ...

اره دقیقا، ایناهم هدفشون همین، از صبح استوری میرارن تا شب ک میخوان بخوابن، همش تیکه توهین مسخره کردن

2706