2733
2734

میخام با خواهرشوهرم رفت وآمد کنم بعد یه مدت مجبور شدم بخاطر زندگیم کوتاه بیام بگین چطور رفت و آمد کنم که نه سیخ بسوزه نه کباب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه خیلی صمیمی ام

نه مث غریبه ها هستیم.

همو میبینیم خوبیم با هم

اون با من راحتتره

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
احترام بزار احترام میاره

من احترام گزاشتم از اول  خواست هوار بشه سرم یعنی بیاد کلا با من زندگی کنه خیلی رو مخه با همه چی کار داره مث سنگ کردم خودمو که بهش واکنش نشون ندم فقط بخاطر دخترم همین 

سلام من خودم یک عدد خواهر شوهر هستم خداوکیلی خیلیم خوبم البته😂از نظر من رفتاری ک مناسبه باید رفت و آمد خیلی کم داشته باشی و احترام بزاری تو همون رفت آمد کمت. اینجوری هم خوب جلوه میکنی هم دردسری نداری 

من احترام گزاشتم از اول  خواست هوار بشه سرم یعنی بیاد کلا با من زندگی کنه خیلی رو مخه با همه چی ...

من خواهر شوهرم مریضه ولی جاری هام ک ۳ تاهم هستن بعد ۸ سال زندگی کوچیکترین مشکلی نداشتیم و دلیلش حس میکنم رفت و امد کم باشه...اگه دعوتشون کنم میان دعوت کنم میرم...یه دفعه نبوده اونا بدون شوهرشون بیان یا من بدون همسرم برم خونشون...حس میکنم هرچی کمتر ادم باهاشون بشینه کمتر حرفی برای دلخوری پیش میاد

2740
من احترام گزاشتم از اول  خواست هوار بشه سرم یعنی بیاد کلا با من زندگی کنه خیلی رو مخه با همه چی ...

من یه خواهرشوهرم دارم فقط سرش تو زندگی عروسا هست، یعنی ببینه ب خودمون رسیدیم. یا سفر رفتیم یا مهمونی جایی اتیش میگیره، شروع میکنه به دشمنی کردن اذیت کردن

از قرار  معلوم میخاد هفته ای یه بار من برم هفته ای یه بارم اون بیاد واقعا نمیدونم چه تاثیری رو زندگیم میزاره بشدت کنترل گر و دخالت گره شوهرو همسرمم یه جوری عوض میشن وقتی اون هست ولی خوب نمیشه کاریش کرد سه سال زور زدم که باهاش رابطه نداشته باشم اخر مجبور شدم کوتا بیام چون اونی که اسیب دید من بودم و میگرن گرفتم تصمبم گرفتم خودم بزنم به بیخیالی گور بابای دنیا والا

دخترعموییم از بچگی همه باهم بودیم صمیمی هستیم خیلی صمیمی گاهی تو سرو کله هم میزنیم گاهی میان خونه من تا۴صبح میشینم فقط جیغ وداد وخنده وحرف یا من میرم خونه اونا  کلن خوبیم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
از قرار  معلوم میخاد هفته ای یه بار من برم هفته ای یه بارم اون بیاد واقعا نمیدونم چه تاثیری رو ...

ببین وقتی داره حرفی میزنه خودتک بزن به اون در و اصلا جوابشو نده کم کم ببینه هم کلام نمیشی ول میکنه

چقدر خوب کاش منم اینجور بود 

اگ دوطرف دلشون صاف باشه باهم میشه‌..،مابراغما هم باهم گریه میکنیم اینجوریم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ببین وقتی داره حرفی میزنه خودتک بزن به اون در و اصلا جوابشو نده کم کم ببینه هم کلام نمیشی ول میکنه

من ک هرچی اینکارو کردم فایده نداشت، حالا از صبح تا شب کارشون استوری گذاشتن و تیکه انداختن، میخوان حالتو خرابکنن مثلا، 

2706