2733
2739

۶ ماه ازدواج کردم یک زخم عفونی داشت ودیابت .مدام سر قند وشکر خوردن دعوا داشتیم تا اینکه یک ماه و نیم بستری شد و همراهش رفتم بیمارستان .دکترا بعش گفتن چی بخوره شروع کرد به مداوا.دکتر گفته اصلا سیگار نکشه عروقش بسته میشه تخت بغلیمون پیر بود همین مشکلو داشت به علت سیگار کشیدن زیاد عروقش بسته شد دکترا ج کردن.الان چند هفته است درگیرم هی میکشه هی ول میکنه امشب دعوای سختی کردم گفتم اگه میدونستم انقدر کل کل دارم با تو سر هرچیزی همسرت نمیشدم

گفتم دهنمو سرویس کردی۶ ماه عین بچه کوچولوها هی میگم قند نخور سیکار نکشو....گفتم مگه عقب افتاده هستی که مدام باید نصیحتت کردبسته دیگه بهم گفت برو گم شو خونه بابات منم بدون پول راه افتادم ده دقیقه بعد مدام زنگ زد غلط کردم برگرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گفتم دهنمو سرویس کردی۶ ماه عین بچه کوچولوها هی میگم قند نخور سیکار نکشو....گفتم مگه عقب افتاده هستی ...

برنگرد اون یه کلفت و پرستارشخصی میخواد بنده خدا....فرار کن اینم شوهره آخه..عقلش نمیکشه خودش باید بدونه رعایت کنه تازه طلبکارم میشه بی لیاقت

از این وضع زندگی خسته شدم کاش باهاش ازدواج نمیکردمنمیدونم چی کار کنم

میدونی قبلا که ازش میگفتی من به امروزت فکر کرده بودم ولی پیش خودم میگفتم چون عاشقی عمرا حرف منو قبول کنی که بهت بگم باهاش ازدواج نکن همون موقع ها میگفتم یه روزی واسه همون بابای که ازش بدت میاومد دلت تنگ میشه حالا عیبی نداره اسنپ بگیر اگه میتونی برو خونه دوستت نذار مامانت اینا متوجه دعواتون بشن چون سرکوفت میزنن بهت بدتر داغونت میکنن ولی برنگرد خونه تا ادب بشه مرتیکه عوضی

2740
از این وضع زندگی خسته شدم کاش باهاش ازدواج نمیکردمنمیدونم چی کار کنم

میدونی گناه داره آدم وقتی ی کار نباید بکنه دست خودش نیست منم بابام مریضه دقیقا چیزایی ک براش خوب نیست رو هوس میکنه خیلی منم باهاش بحث میکنم ولی دست خودشون نیست

عزیزم

انشاءالله همسرت حالش خوب شه

بخاطر دیابت فکر کنم عصبی شده

یکیم اونا خیلی دلشون میخواد شیرینی جات 

اصلا دست خودشون نیست

مادربزرگ من با اینکه قند داره ولی مدام نوشابه میخوره و قندش میره بالا

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

توام مقصری

وقتی میبینی سلامتیش براش مهم نیست انقد رو اعصابش نرو ولش کن به حال خودش 

اینو میگم چون منم بابام مث شوهر توعه. از یه جایی ترجیح دادم انقد نگم و اعصاب خودمو اونو خورد نکنم. به قول پسر عمم اینجور آدما جونشون دست خودشونه

2706