2733
2734

اول مهم اینه که خودم از چی خوشم بیاد ... 

کوچک ترید !    از آن که مرا  زیر و رو کنید !   حتی اگر هرآنچه که دارید، رو کنید!   کوچک ترید از آن که بدانید، من کی ام،  از "کوه ها" نام مرا پرس و جو کنید! .                                                   ای بادهای سرد و مخالف،" منم درخت "! باید که ریشه های مرا جستجو کنید !      ای بادهای سرد و مخالف؛  من ایستاده ام!!   این سینه ام ! که خنجرتان را فرو کنید.! بر من مباد ، تیغ شما زخمی ام کند؛    شاید به خواب ، مرگ مرا آرزو کنید.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من به تو افتخار میکنم ،خداروشکر که تو مثل بقیه ی مردها نیستی و خیلی عاقلی 

کلا هر اخلاقی رو میخوای داشته باشه از قبل بهش تلقین کن ک اون اخلاق رو داره 

البته قبل از انجام دادن این کار از جنبه ی فرد مورد نظر مطمئن شوید 

مردا عاشق اینن ازشون تعریف کنید 

باید بهش حس غرور و مردانگی بدی 

و اینکه یه کار کنی که فکر کنه یه حامیه و امنیت داری پیشش 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506
2740

عزیزم تاپیک های قبلیت هم راجبه همین بود داستان اینه که طرف شما هر کی هست خودش تو دلش اتفاقی نمیوفته فک نمیکنم تقصیر شما باشه اگه کسی از ادم‌خوشش نیاد هر کاری بکنی چیزی تو دلش نمیشه

کاش میشد همشونو زنده به گور کرد

💕 دعای نی نی سایتیا عجیب گیراست 💕                                💖لطفا دریغ نکنین💖                                              💓 دوستون دارم💓

همش سیاست بازی میکنید پ چ زمانی خودتون قرار باشید خودتون مگه چشه عزیزم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2706