2737
2734
عنوان

اکستنشن مژه

98 بازدید | 16 پست

بچه ها من مژه های خودم پر و بلند بود 

دوبار اکستنشن کردم خیلی خالی شده 

جوری ک مژه های پایینم پر تره نسبت ب بالایی😂😂

چ گلی ب سرم بمالم 

روغن نارگیل خوبه بزنم؟ 

سریتا نگید ک ۶۰۰ تومنه 😂

منم کچل شد مزه هام

دزدیده چون جان می روی اندر میان جان من/سرو خرامان منی ای رونق بستان من/چون می روی بی‌من مرو ای جان جان بی‌تن مرو/وز چشم من بیرون مشو ای شعله‌ تابان من/هفت آسمان را بردرم وز هفت دریا بگذرم/چون دلبرانه بنگری در جان سرگردان من

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رزماری بخر بمال شبا به مژه هات بخواب صبح پاشدی بشور 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهسا هستم یه دوست داشتنیه۴زبونه😍معلم زبان انگلیسی و ترکی استانبولی هستم و دانشجوی ادبیات فرانسه :) همه کار و زندگیم در حال حاضر فرهنگ های مختلف کشوراییه که به زبونشون صحبت میکنم :) 🇹🇷🇺🇸🇨🇵 پ.ن : یکی از اون۴ تا زبون فارسیه البته 😂 
2740
کندُش اره عطاریا دارن این روغنو بزنی کف دستتم مو درمیاره

چه خوووبه

خودت امتحان کردی؟؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

کُندُش؟؟؟؟

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

طریقه زدنشم بگو بی زحمت

وقتی از حموم میام بزنم یا هر شب؟؟

2706