2733
2739
عنوان

بچه کلاس سومی درس نخونه باید چیکارکرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 326 بازدید | 37 پست
بهش بگین اگه درس هاتو نخونی از دوست هات عقب میمونی،دراینده دکتر یا مهندس نمیشی

والا بهش میگم اگه نخونی آیندیی نداری...

ولی انگار نمیتونه تمرکز کنه فقط فکرشیطونیه

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین از صبح از همون بچگی این یکریز حرف میزنه وبازی میکنه  موقع درس خوندنم مردمک چشمش همه جا می ...

درسته بچه ها بیش فعال ب شدت باهوشن 

ولی ب شدت حواس پرت و این باعث افت درسیشون میشه همچنین بچه هایی تو کوچک ترین سر و صدایی حواسشون پرت میشه

عزیزم بهترین راه حل بردن پیش مشاور کودکه اگر تایید کنه ک بیش فعاله قرص میده و بهترین راه حل برای این بچه ها کلاس هایی ک کل انرژیشون تخلیه بشه مثل ژیمناستیک 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا بهش میگم اگه نخونی آیندیی نداری... ولی انگار نمیتونه تمرکز کنه فقط فکرشیطونیه

کلاس ورزشی ثبت نامش کنید

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولدمه
2731
درسته بچه ها بیش فعال ب شدت باهوشن  ولی ب شدت حواس پرت و این باعث افت درسیشون میشه همچنین بچه ...

تو روستاس و محیطش بسته س

کلاس ورزشی نداره 

ولی تادلت بخواد از صبح تاشب بازی کنه باز انرژی داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه هاب الان به لحاظ فیزیکی تخلیه نمیشن مثل قبل نیست که دخترا با دخترای همسایشون سه ساعت خاله بازی میکردن پسرا توی کوچه فوتبال

حقیقتش اینه که بچه ها توی خونه حبس شدن فشار هیجاناتشون میشه بیش فعالی  وگرنه چرا قدیم زیاد اینطوری نبوده 

بچه هاب الان به لحاظ فیزیکی تخلیه نمیشن مثل قبل نیست که دخترا با دخترای همسایشون سه ساعت خاله بازی م ...

ن 

این تا دلت بخواد بازی میکنه دختر خالش یا دوستاش هستن

ولی بازم انرژی داره

من خودم از بچگی گفتم بیش فعآله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه هاب الان به لحاظ فیزیکی تخلیه نمیشن مثل قبل نیست که دخترا با دخترای همسایشون سه ساعت خاله بازی م ...

زودم ب حرف زدن افتاد یعنی یکسالش بود عین بلبل حرف میزد اونم زیااااااد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740