2737
2739

خواهرطلاق گرفته دخترشم باهاش اورده 

ولی این بچه هیچ درسش خوب نیس انگار هیچی تومخش نمیره 

همش بفکر بازیه 

موقع درس خوندن خودشو ب همه جا ذوم میکنه بجز درس؟

بچه بود انگار بیش فعلا بود بیش از حد حرف میزدو جنب وجوش داره

البته باباشم زیاد حرف میزد!

نمیدونم احتیاج هست ببریم دکتر یا نه

اخه چون کسیم نداره خیلی نگران آیندشم اگه راهکاری میدونین بگین تروخدا ممنون میشم

فقط 16 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببریدش مشاور

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به نظرم بهترین راه اینه که به یک روانشناس کودک مراجعه کنید چون گفتید طلاق گرفته مامانش به نظرم خیلی با احتیاط تر باید باهاش برخورد کرد در این زمینه البته اسی هر روانشناسی روانشناس نیست

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
برده مشهاور البته بچه تر بوده 

اندفعه واسه درسش ببرید

امام صادق علیه السلام به ماها گفته؛ إنّكُم قد نُسِبتُم إلَينا كُونُوا لَنا زَيناو لا تَكُونُوا عَلَينا شَينا:شما منسوب به ما هستيد . پس مايه زينت ما باشيد ، و مايه زشتى (بد نامى) ما نباشيد!                         اَلا بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ💓

کلاس سومه تو تا ۱۲ سالگی باید دارو مصرف کنه 

روزایی که دارو مصرف میکنه توجهش و تمرکزش بیشتره 

و کلی تو کلاس مینویسه و آرومه

فقط 33 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بسم الله♥️ کاربر سال ۹۳ هستم ک قط دسترسی شدم 😪😪
2706