2737
2739
عنوان

میشه تو اوج ناامیدی بهم امید بدی بیاین بگم چکار کردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 22 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم موفقیت یکشبه به دست نمیاد ک ناامیدبشی، باید تلاشکنی کارت خوب باشه دیده بشی، پیجت چندکاس؟ بنظذم ...

اره اشتباه کردم پیج قبلیم پرید فیک زدن بلاگرا پیج جدید زدم

دقیقا حس میکنم افتاده قشنگ سالن سنگینه واسم

پس پیش یه ادم درست و خداشناس برو برات دعا بگیره.ممکنه کسی از اطرافیان یا اشنا از حسادت برات طلسم گرفته باشه

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2731
پس پیش یه ادم درست و خداشناس برو برات دعا بگیره.ممکنه کسی از اطرافیان یا اشنا از حسادت برات طلسم گرف ...

خدا لعنت کنه ادم حسود رو دقیقا از وقتی سالن زدم حرف و حدیثا شروع شد

خدا لعنت کنه ادم حسود رو دقیقا از وقتی سالن زدم حرف و حدیثا شروع شد

میخای یه شماره بهت میدم بهت میگه طلسم داری یانه.تلفنی هست پول نمیگیره

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2738