2733
2734

من سالن زدم حدود ۴ ماهه خیلی خلوته

از طرفی تبلیغات بلاگری انجام دادم ۳۰۰ میلیون هزینه کردم افتضاح بود ضرر کردم

سالنم تخصصی کراتین هستش تهران بالا شهر

به نظرتون جمع کنم یا ادامه بدم؟ 

شما چه راهی واسه دیده شدن پیشنهاد میدین؟ 

پیج کاری دارم فعالیت میکنم اما نه مستمر چون خیلی ناامیدم

😔😔😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این خیلی بده

این همه هزینه کنی هیچی به هیچی نمیدونم عزیزم اگه میلینی خیلی داری ضرر میکنی جمش کن برو یه صندلی کرایه کن اینجوری مشتری جذب کن دوباره سالن بزن برو سالنای معروف مثلا تو تهرانپارس گل سرخ نقره نگار

خریدی یا رهنه؟ اگه رهنه میتونی بذارش اگرم خریدی که حتما  ب ار بمونه تازه ۴ ماهه بیشتر بگذره میان البته جای خوب باشه توی خیابونه؟ 

تراکت پخش کن

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  
2740

برای تبلیغات باید ببینی بازدهیش برای بقیه چطور بوده. بعد نباید به صدکا به بالا بدی! 

باید رضایت مشتریاتو بذاری. اونا راضی باشن معرفی میکنن

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!

به خدا ایمان داشته باش که قرار هر روز کلی مشتری خوب با خدمات عالی و درآمد عالی داری و این چند جمله رو یکسر با خودت تکرار کن

ولی ۱درصد هم ناامیدی و اینکه ضرر کردم رو توی ذهنت نیار ،فقط به مشتری زیاد و درآمد زیاد فکر کن

نتیجه رو میبینی فقط برا سلامتی دختر م دعا کن

برای تبلیغات باید ببینی بازدهیش برای بقیه چطور بوده. بعد نباید به صدکا به بالا بدی!  باید رضای ...

یه دعای قرانی رزق و روزی بگیر شاید سنگینی تو کارت افتاده

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
به خدا ایمان داشته باش که قرار هر روز کلی مشتری خوب با خدمات عالی و درآمد عالی داری و این چند جمله ر ...

مرررسی حرفات ارومم کرد 🥺 قربونت برم من امیدوارم هرچی زودتر حال دخترت خوبه خوب بشه♥️

2706