2733
2734
عنوان

تو حموم گیر کردم 😭😭

320 بازدید | 20 پست

رفتم تو حموم یه لحظه لباسم عوض کنم دختر دو سالم در روم بست .در قفل شد .از اون پشت گریه میکرد منم هر کاری میکردم نمی‌تونستم بیام بیرون . داشتم دیوونه میشدم دخترم از صدای بلند می‌ترسه نمی‌تونستم جیغ بزنم .هر چه قدر بهش میگفتم دسته رو بده پایین یا برو عمو رو صدا کن نمیرفت .‌‌ مردم از بس بچم گریه کرد .با دستام مشت میکردم میزدم کف حموم که خواهرم و شوهرش طبقه پایینن بیان نجاتم بدن نفهمیدن فک کردن دارم گردو میشکنم 😑 از بس مشت زدم دستام درد می‌کنه .

آخرش مجبور شدم جیغ بزنم تا بیان دررو باز کنن . اومدم بیرون بچم بغل کردم خودم گریه ام افتاد ولی تو حموم فقط بهش میگفتم نترس ،اروم باش. دخترم از بس گریه کرد خوابش برد .نیم ساعت بعد شوهرم اومد کلی بغلم کرد و آرومم کرد .اما آخر شب بهم گفت امشب کیک گرفته بود که تولد دخترمون سورپرایز شیم .بدتر دلم گرفت .

الان هر کار میکنم نمیتونم از فکر تو حموم و گریه های دخترم بیام بیرون . دلم ریش شد برا بچم .فقط میگفتم خدایا نره کاری دست خودش بده .ساکت هم میشد میترسیدم بیهوش بشه . خدایا شکرت که بخیر گذشت 😥

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

آخی عزیزم خداروشکر به خیر گذشت کی بالاخره درو باز کرد

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇

خداروشکر به خیر گذشته 

لعنت به اون دستگیره در 😐 منم یه بار تو توالت گیر کردم

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

تو حموم دستشویی همیشه یه پیچ گوشتی آچار باید بذارن همه واسه چنین مواقعی.

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

ای جانم بازم خداروشکر ک بخیر گذشت عزیزم منم تجربه دارم بااین تفاوت ک بادخترم داخل حمام بودیم خودب خودپشت درافتادقفل شدخیلی وحشتناک بود

زندگے واقعا بسیار ساده است !از هر دست بدهیم ،از همان دست می‌گیریم !هرطوری ڪه درباره‌ے خود بیندیشیم ،برایمان به واقعیت مبدل می‌شود .من معتقدم ڪه هرڪسے از جمله من ،مسئول همه اتفاقات خوب و یا بد در زندگیش است …! 
2706