2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیگه خواستیش دیگه حرفتو پس بگیری میگه دختره موجیه

نه پس گرفتن منظورم نيست ازدواجم مستقيم گفته نشده فقط گفته ميخوام هدفدار باشيم

حالا ميخواد كاري كنه كه پسر فك نكنه تحت هر شرايطي اين ميخوادش و قصدش صد درصد نيست

2740
ربط داره دیگ مگه میشه هرروز ب مردم ی چیزی بگی 

بابااا هنوز پسره نگفته ازدواج دختره زودتر نشون داده اينم حس ميكنه چون عجله كرده پسره يجوري خيالش راحت شده ميخواد بازم كاري كنه كه پسر فك نكنه قصدش صد درصد ازدواجه و بدستش آورده

نه پس گرفتن منظورم نيست ازدواجم مستقيم گفته نشده فقط گفته ميخوام هدفدار باشيم حالا ميخواد كاري كنه ...

زیاد ناز پسره رو نکش

براش ناز کن

ادا بیا

توقع کن ازش

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
اها فهمیدم  خب چجوری نشون داده بگو تا بگم

از اول هردو گفتن اگه از هم خوششون بياد هدفدار ميشه دوستيشون بعد از چندوقتم ازدواج چون از نزديك همو نديدن

دوستي قطعي نبود بعد كه همو ديدن دختره كه خيلي مغرور و جذاب بوده وا داده بجاي اينكه زود برگرده زياد مونده و 

حتي فرداش خودش به پسره گفته تو اصلا نگفتي ازم خوشت اومد يا نه و رابطمون چيه اونم گفته من خيلي ازت خوشم مياد ولي  تو هدفدار ميخوتي درسته؟ اينم گفته آره  و اونم گفته بايد بيشتر فك كنيم

و بعد دو هفته دوباره دختره گفته ما جدي باهميم؟؟ اينجوري پرسيده بازم و كادو گرونم برا تولد پسر گرفته وقتيم ديدتش سوغاتي برده ديگه پسره سرش گيج رفته

از اول هردو گفتن اگه از هم خوششون بياد هدفدار ميشه دوستيشون بعد از چندوقتم ازدواج چون از نزديك همو ن ...

ببین هر‌کی هست دختره بهش بگو اصلا به روی خودش نیاره قبلا چی گفته از الان به بعد کمتر ازین حدفا بزنه کمتر پیگیر باشه ، زنگ و تماس ۸۰ درصد مواقع بزاره اون اول بدع

بعدم اگه پسر در این باره باهاش صحبت کرد یا بحث و عوض کنه یا اگه واقعا گیر کرد مجبور شد جواب بده یجور بپیچونه و زیاد از خودش اشتیاق نشون نده

تجربه ی من میگ منی ک اصلا اهل ازدواج نیستم بعد ۵ سال حواسم هست چی بگم ک طرف خودشو گم نکنه 

2706