2737
2734
عنوان

حق میدن من یا نامزدم بگید 💔

194 بازدید | 14 پست

خانواده نامزدم من رو دعوت کردن خونه شون بعد ناهار نامزدم رفت تو اتاق من صدا کرد وقتی رفتم دیدم که پیراهنش در آورده گفته چطوره اصلا خجالت کشیدم سرخ سفید شدم بعد هی میگفت جان من بگو چطوریه منم مثل دیوونه ها گفتم وای خدا چه اندام قشنگی اینا که ناراحت نشه بعد پیراهنش پوشید ی لبخند مصنوعی زد رفت بیرون به نظرتون کجای کارم گیر داشت بعد نیم ساعت که کمک مادرشوهر کردم زنگ زد آماده شو بریم خونه برسونمت اینا خیلی سرد باهام رفتار کرد حالا میخام بگید که حق میدن من یا اون اصلا باید چطور رفتار کنم  🥴

‹یادت›مثل‌بوی‌نعنای‌معطر؛دل‌راخنك‌میکند🌱''

انتظار داشته دستتو با چاقو ببری لابد 

کم کاری کردی🤣

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دوست داشته بغلش کنی 

اوخی بمیرم الهی🥺😂 خو من چطوری برم بغلش کنم اصلا روم نیستش بهش سلام یا نگاه کنم به نظرت چطور باید این رفتارم درست کنم 😑

2740
اوخی بمیرم الهی🥺😂 خو من چطوری برم بغلش کنم اصلا روم نیستش بهش سلام یا نگاه کنم به نظرت چطور باید ا ...

من خودم هنوز درست نشدم بعد ده سال 😂

هرچه به قله نزدیکتر میشوم ، باد شدیدتر است
انتظار داشته دستتو با چاقو ببری لابد  کم کاری کردی🤣

مثل فیلم یوسف پیامبر نه برید کنار که الان خون میخوره بهتون لباس تون کثیف میشه 😂

اوخی بمیرم الهی🥺😂 خو من چطوری برم بغلش کنم اصلا روم نیستش بهش سلام یا نگاه کنم به نظرت چطور باید ا ...

پيام بده بگو وقتى رودرو باهات قرار ميگيرم ازت خيلى خجالت ميكشم ولى خودمونيم خيلى سيكس پكى فلانى اصا ديدمت حموم لازم شدم😅

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
پيام بده بگو وقتى رودرو باهات قرار ميگيرم ازت خيلى خجالت ميكشم ولى خودمونيم خيلى سيكس پكى فلانى اصا ...

پیشنهاد خوبیه ولی بشم قهر کرده الان جواب نمیده😔😂

2706