2733
2739
عنوان

م.رگ خودخواسته در میان پزشکان

612 بازدید | 48 پست

من دانشجوی سال ۲ پزشکی هستم و هر چند وقت که میشنوم یه رزیدنت یا اتند دیگه فوت شده حالم خیلی بد میشه برای تک تکشون گریه میکنم احساس فلج بودن بهم دست میده تا مدتها از فکرم بیرون نمیرن و از خودم میپرسم ممکنه من هم یه روز اسمم توی این لیست بلند و بالا بره؟ چون با خودم فکر میکنم اینا ته راهی که من میخواستم برمو رفتن علاوه بر اینها مشکلات شخصی و خانوادگی خیلی زیادی رو از اول زندگیم تحمل کردم و میکنم علاوه بر اینها از نظر شخصیتی خیلی انعطاف ناپذیر و کمالگرام و اینا منو آسیب پذیر میکنه.به دوستا و خانوادم چیزی نمیگم نمیخوام بهشون انرژی منفی بدم چطوری سلامت روانمو حفظ کنم و غرق ناامیدی و ناراحتی نشم؟البته بجز تراپیست چون توی این هفته حتما میرم

چرا اینکارو میکنن؟

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متوجه نشدم خودشون خودشونو می کشن؟

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔

نمیفهمم

جایی هستن ک خیلیا ارزوشونه باشن

بعد از شیرینی قبولی استفاده نمیکنن

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
2738

ایمان و اعتقاد هم مانع میشه

زندگی پس اززندگی برای افرادی که این کار را انجام دادن ببین

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

واقعا امارش بین پزشکان بالاست؟

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706