2733
2739

من الان دقیقا وضعیتم اینجوریه .به خاطر دخالت و بدجنسیهای خانواده شوهر و طرفداری بی جای شوهرم از اونا و دهنبینی تا طلاقم رفتم ولی حالا که برگشتم دوست ندارم روشونو ببینم .

جالب اینکه شوهرم کارای اونارو نمیبینه و چون میبینه من رفت آمد نمیکنم اونم با خانوادم قطع ارتباط. ولی در کل تو این حالت آرامشم بیشتر از وقتی هست که باهشون حرف میزنم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سالهاست سالی یک یا دوبار پدرشوهر و مادرشوهرم میان خونمون.من هیچ وقت نمیرم...شوهرم خودش میره بهشون ...

خویه همسر شما فهمیده است شوهر من فقط غلام ننشه ...

بدیهای اونارو میبینه ولی من حق ندارم دم بزنم ...

ولی تا از من کم محلی میبینه سر خانوادم خالی میکنه ولی در کل با این قطع رفت آمدها راضی ترم ....

خویه همسر شما فهمیده است شوهر من فقط غلام ننشه ... بدیهای اونارو میبینه ولی من حق ندارم دم بزنم ... ...

شوهر منم اوایل خیلی اذیت می‌کرد ولی قبول داشت که خانوادش مقصرند.کم می‌آمد خونه پدرم...ولی هرموقع که نمی‌آمد من بهش اصرار نمیکردم اصلا تعارف هم نمیکردم.خودم میرفتم.خانوادم هم میپرسیدن میگفتم نیومده دیگه نمیدونم.بعد که می‌آمدم خونه همسرم می‌پرسید از من نپرسیدن...میگفتم نه منو میخواستن که اونجا بودم دیگه

شوهر منم اوایل خیلی اذیت می‌کرد ولی قبول داشت که خانوادش مقصرند.کم می‌آمد خونه پدرم...ولی هرموقع که ...

خاندازه شوهر شما چه مشکلی دارن ؟

خانواده شوهر من از من بد میگن و زیر آب میزن و حسودی. شوهرمم دهنبینه کلا به حرف اوناست و میومد خونه  و زندگی رو جهنم میکرد ....

خاندازه شوهر شما چه مشکلی دارن ؟ خانواده شوهر من از من بد میگن و زیر آب میزن و حسودی. شوهرمم دهنبین ...

تازه ازدواج کردی شما؟

آخه مردا اوایل اینطوری هستن بعدش خوب میشن.فقط حساسیت به خرج نده.از هر آدمی که باعث ناراحتی شما میشه  فاصله بگیر...اول خودتو دوست داشته باش و به آرامش خودت فکر کن.

2738
تازه ازدواج کردی شما؟ آخه مردا اوایل اینطوری هستن بعدش خوب میشن.فقط حساسیت به خرج نده.از هر آدمی که ...

نخیر از اول اینطور بود با بچه دار شدن بدتر شد .انگار یه جورایی فکر کردن جا پاشون قرص شده و دخالت و...بیشتر شد ...و علنی تر 

نخیر از اول اینطور بود با بچه دار شدن بدتر شد .انگار یه جورایی فکر کردن جا پاشون قرص شده و  دخالت و.. ...

تو نرو بزار خودش بره.شما هم خودت تنهایی برو پیش خانوادت.اینطوری کمتر آسیب میبینی...