2737
2739
کلا به نظرت شاغل میشم؟

اره اما ۱سال طول میکشه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه لطفا بگی،کسی که میدونم حس داره،نخواسته بفهمم،به طور غیر مستقیم شمارمم گرفته،،قضیه از اخرای پا ...

بنظرمیه حسایی بهت داره صبرکن احتمال میدم پیام بده یازنگ بزنه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
2728
بهم خیانت کرده یا من اشتباه میکنم🥲

اشتباه میکنی

هشداااار🚫🚫زندگی خودرا براساس حس ششم خراب نکنید 

عزیزم حتمااا بروپیش مشاور اون کمکت میکنه

برا منم میگی جدا میشم یا برمیگرده دوستم داره چند وقت دیگه

برمیگرده 

اره تقریبا دوست داره

ارزمستون شروع میکنی تا تابستون یاپاییز سال دیگه

ممنون گلم .سوال آخرم هم بگو 

کی بار دار میشم ؟؟

اهداف و برنامه هام برای سال جدید اینجا می‌نویسم تا جلو چشمم باشه:۱-قوی باشم ۲-کمتر حرص بخورم ۳-سوزنم رو آدما و حرفاشون گیر نکنه ۴-حال خودمو خوب نگه دارم ۵-پر انرژی تر باشم ۶-کمتر تو مجازی باشم ۷-پس انداز مخفی داشته باشم ۸-تا آخر امسال ماشین و لب تاپ خریده باشم ۹-خرجای اضافه نکنم ۱۰-برای خودم ارزش قائل باشم 
2740
اوهوم میدونی گلم دیگه بعد قیافه اش و کاراش،میدونم حس داره،ولی الان تو پامها حس میکنم خیلی محتاطتر&n ...

ولی هیچوقت خودت شروع نکن

چند وقت دیگه  عقدم تولدمم نیومد از دلم در میاره

طول میکشه ولی میاد

اینکه،فهمیدمم داره فوق تخصص میخونه مطبو جمع کرد ،پیام دادم که مطمئن بشم،خودشم گفت،بعد گفتم واسه از ...

نمیدونم تقریبا متوجه حرفات نشدم ولی برای آزمایش شاید میخواسته کمکت کنه

اره اما ۱سال طول میکشه

حستون درمورد خودم چیه؟ ویژگیام ماه تولد و .. در کل هرچی حستون میگه

درمورد قبولی دانشگاهم چطور

ممنون💞❤️

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
2706