2733
2734

هم خانواده خودش پولدارن هم اینکه شوهرش خیلی مولدارتر از خانواده ی خودشن و ا مده گرفتتش درحالی که چهره اش شبیه اون زن چینیه ارسطو تو پایتخته درسته شخصیت خوبی داره ولی تحصیلات نداره قیافم نداره دوسش دارم ان شاالله خوشبخت شه همیشه هم حرف حرف دختره اس و شوهرش فقط میگه چشم و هرچی میخواد مهیا میشه

ولی چرا من باید اینطوری شم منی که همه میگن خیلی خوشگلی منی که شاغلم الان هیچ طلایی ندارم خونه ندارم و فقط با شوهرم داریم درجا میزنیم شوهرم اصلا کمکم نمیکنه  و هم خانه دارم هم شاغل و انقدر حرص خوردم کلیم وزنم رفته بالا

مامانش اینا با کلاس خونشون با کلاس خونه ی خودش بدتر

نمیدونم چرا اونایی که مادرشون خوشبخته خوشبخت میشن و ا نایی که مادرشون بدبخته بدبخت میشن

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حالا کجا دیدیش که داغ دلت تازه شده آخر شبی؟ 😂🗿

ندیدمش کلا بعضی وقتا بهش فکر میکنم

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2706