2737
2739

کسی مثل من بوده چیکار کردین توروخدا راهکار بدین من دیگه کم‌ اوردم😪😪

با پدرشوهر و خواهرهای شوهر تو یه ساختمون چند طبقه ایم ساختمون خانوادگی هستیم الی یه مستاجر‌غریبه

خونه به نام شوهرم هست ولی نمیتونیم بفروشیم  پدرشوهرم میگه به غریبه اصلا نمیفروشیم به فامیل هم اصلاااا….پولشو هم نداره بده 

ما خودمونم نمیتونیم بریم اجاره چون اجاره کارگاه شوهرمم هست

شوهرمم یازده ساله هی میگه میدونی بری یه جای دیگه چقدر مشکلات هست؟ با همسایه به مشکل میخوری همیشه جات راحت بوده پر توقع شدی

خونمون هم به شدت کوچیکه من الان کمر درد گرفتم میزناهار‌ جهیزیه وکلی وسایلم تو انباری 

بعد شعار مادرشوهرم چیه؟ هر کدوم دختراش خونشون عوض میکنن میشینه در گوشم میگه تو حرف نزنیا جات تنگه وفلان 

دختر من اتو پرسی بش دادم ببین چقدرررر جا میخواد تو هیچی ندادن بهت

خیلیییی جدیدا با شوهرم به مشکل خوردم سر این حرفا 

این مسایل دوروز ناراحتم محلش نمیذارم به زووور اشتی میده منو منم هیچی از دلم بیرون نمیره کینه ای شدم از همشون دلم نمیخاد قیافه های نحس خواهرهاشو‌ببینم

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲

اینکه جای غرییه هم مشکلات داره رو راس میگه، مخصوصا اگه بچه داری توی آپارتمان با همسایه غریبه، خودت و بچه همش باید نگران سر و صدا باشین و کلی مسائل دیگه 

ولی اینکه نمیشه مستاجر شید رو نمیدونم چرا؟

همین خونه رو بدین رهن، با پولش یه خونه همین قدی جای دیگه رهن کنین! 

حداقل اینطوری زندگی مشترک خودتون خراب نمیشه. 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینکه جای غرییه هم مشکلات داره رو راس میگه، مخصوصا اگه بچه داری توی آپارتمان با همسایه غریبه، خودت و ...

ماهی بیست میلیون اجاره کارگاه میده میگه دیگه رهن‌نمیتونم

میگم خب اجاره این مستاجرو میگیریم میدیم به صاحب خونه

قد ۱۶۷ وزن شروع:۸۸/۵۰۰  وزن فعلی77/300.  هدف اول ۷۴. هدف دوم۷۱       هدف سوم۶۹   هدف چهارم ۶۵  هدف پنجم ۶۲
2731

ببخشید همسرتون برای کجا هستن مثل همسر من ایشون هم خیلی وابستس به خانوادش دقیقا همین بهانه های شوهر شمامیاره که تو همون خونه بشینن وبعد خانوادش هم نسبت به من بی تفاوت نیستن

ببخشید همسرتون برای کجا هستن مثل همسر من ایشون هم خیلی وابستس به خانوادش دقیقا همین بهانه های شوهر ش ...

اصفهان