2733
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرم آشتی کنه؟

699 بازدید | 34 پست

مقصره چندروزه قیافه گرفته برام نه جواب زنگمو میده نه یه کلمه بام حرف میزنه ،کاری کرد ک خیلی ناراحت شدم از دستش منم خیلی بهش توهین کردم و حرفای زشت زدم  

نمیدونم مقصر کیه ولی منم نمیتونم باش اشتی کمم از طرفی هم نمیخوتم پیش قدم بشم بگید چیکار کنم اشتی کنه

ثوصیثه صوثیص

منم نزدیک چهار هفتس قهریم مقصر هم اونه فلا ک خبری نیست 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی خونه هست برو کنارش ولی پشت بهش بشین ببین چیکار میکنه یا در خونه رو قفل کن تا موقع ورودش مجبور بشه به در زدن و قتی درو باز کردی باهاش چشم تو چشم شو اگر نگاه نکرد اشکال نداره  بازم از راه های دیگه برو

2740
حالا ک میگی خیلی حرفای زشتی زدی خودت پیش قدم بشو دنیا ارزش ندارع دور جون کی از فرداش خبر داره ی بار ...

اخه اونم بعد با سیلی زد تو صورتم نمیتونم خودم اشتی کنم که براش عادی بشه اینکار

ثوصیثه صوثیص

هرچی شد هم سعی کنید توهین نکنید ولی کاش میگفتی دعوا سرچی بوده بهتر میشد راهنمایی کرد

خدایا خیلی خستم خیلی دلشکستم خودت به دلم نگاهی بکن که برای ما همه کار سخت و دشوار است جز ان کاری که تو راحت و آسانش کرده باشی
2706