2737
2739
عنوان

بچه فامیل همش پیله دخترمه

235 بازدید | 27 پست

یه بچه فامیل نزدیک داریم تقریبا 4سالشه یک یچه بس ادب ک احترام هیچکس نگه نمیداره و ب حرف کسی نمیکنه حالا از موقعی ک دختر من ب دنیا اومده پیله دخترمه همش میاد بوسش میکنه لپاش فشار میده دستاش محکم میگیره سر دخترمو میگیره بعد من ک بهش تذکر میدم برو اونطرف اینکار نکن بهم میگن چقد تو حساسی من حق دارم خب بچه انقد براش سختی کشیدم بعدشم این هنوز 5ماهشه خدای نکرده اگ دستش محکم فشار بده یکاری بشه چی تروخدا راهکار بدین ک بتونم یکم کنترل کنم این بچه بی ادب رو مامان باباش هم اصلا بهش هیچی نمیگن تازه ب منم میگن تو حساسی وقتی بغل من هست جرات نمیکنه نزدیک بشه بقیه ک دخترمو بغل میگیرن از فرصت استفاده میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خودت میگی بچه اون الان تواوج شیطنته شاید نینی دوس داره اما ابرازاحساسات بلد نیست شماهم دوس نداری یا نگرانی کمتربرو خونشون یا دعوت کن

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
خودت میگی بچه اون الان تواوج شیطنته شاید نینی دوس داره اما ابرازاحساسات بلد نیست شماهم دوس نداری یا ...

خونه من نمیان منم دوس ندارم باهاشون رفت امد کنم اما شوهرم مجبورم میکنه

2740
خونه من نمیان منم دوس ندارم باهاشون رفت امد کنم اما شوهرم مجبورم میکنه

وا به شوهرت بگو بچه روانگولک میکنی بشین صحبت کن بگو بدن بچه هنوزحالت ابه استخوناش کامل نیست خطرناکه

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

ببین منم دختردایی همسرم اینجوری بود بعد جاریم واکنش نشون میداد اون بدتر میکرد بیشتر میرفت سمتش بزور میخواست دست بزنه ولی به دختر من که نزدیک میشد من اروم اروم با حرف میگرفتمش میگفتم ببین اینجای دستشو نگیر به دهنش دست نزن اما با کمک خودم میتونی پاهاشو لمس کنی باورت میشه از بچه م خسته شد دیگه دورش نیومد ولی واسه جارمی از بس سرش داد زد و اخم کرد بدتر شد لج میکرد اخر سرم پسرشو مریضکرد

خونه من نمیان من میرم خونه مادرشوهرم اونا میان خونه مادرشوهرم

اها اشکال نداره بچتو بده خودم ازش مراقبت میکنم نوزاد خیلی دوست دارم 

زندگی کسی رو با کارهامون نابود نکنیم شاید سر خودمون اومد
وا به شوهرت بگو بچه روانگولک میکنی بشین صحبت کن بگو بدن بچه هنوزحالت ابه استخوناش کامل نیست خطرناکه

بخدا با یک مشت گاو دارم سرکله میزنم هرچی نمیگم بابا این بچس همش آبه اونا میگن ن هیچکار نمیشه برادر زاده های خودم جرات ندارن نزدیک بچم بشن چون میدونن من رو بچم حساسم اما بچه این فامیل شوهرم یک گوساله خالص هست

2706