2737
2734

؟

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

از همه ریزش داره ولی یکسان نیست ممکنه خیلی کمرنگ بشه یا ی گاهایی پاک شه ترمیم بری خیلی بهتره

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از همه ریزش داره ولی یکسان نیست ممکنه خیلی کمرنگ بشه یا ی گاهایی پاک شه ترمیم بری خیلی بهتره

ترمیم هزینش اندازه همین سری اول هست؟

خیلی درد داره خب 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2728
ببخشید چی هست اصلا؟

عزیزم ی تکنیک جدید تر از هاشور و میکرو و اینا

ترمیم هزینش اندازه همین سری اول هست؟ خیلی درد داره خب 

قبلا یادمه ترمیم رایگان بود الان نمیدونم چجوری باشه بگو برات بیحسی بیشتر بزنه یا خودت توی خونه قبل اینکه بری بزن اونجام بزن

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
عزیزم ی تکنیک جدید تر از هاشور و میکرو و اینا

مرسی

هر روز ی چی جدید میاد آدم پشیمون میشه😐

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 《هیچ مذکری درخواست نده》