2737
2739
عنوان

بچه ها مدبتیشن یادم بدین

69 بازدید | 23 پست

چطور تمرکز کنم؟ اصلا چیکارکنم؟ همش به نفس کشیدن و بدنم فکرکنم؟ مدیتیشن اینه؟ 

بعد به خواسته ام هم فکرکنم و تصورکنم؟

من فکرم هزارجا میره خیلی سخته

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  

من یه مدت زده بودم تو کار مدیتیشن چیزای جالب و عجیبی هم ازش دیدم واقعا ولی یه اتفاق خیلی بد تو زندگیم افتاد از همه چیز سرد شدم دیگه مدیتیشنم نمیکنم همونطور که خودت گفتی فقط نباید به هیچی فکر کنی اگرم ذهنت میره جایی باز باید برش گردونی صد بارم رفت باز برمیگردونی اساسش اینه

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی فکر میاد نباید روش زوم کنی بگی اه بازم فکر، یا اینکه این چه فکریه، بده، خوبه و... فقط باید ناظر باشی! کتاب مراقبه وین دایر خیلی خوبه

مراقبه چاکراها هم خوبه، مراقبه سکوت هم عالیه

میتونی حین مراقبه، صدای اوم رو تصور کنی یا تکرار کنی

ایه 3 سوره حج.ایه 126 سوره اعراف... دوستان این ایات برای صبر و قضاوت نکردن هست!
2731

فقط سعی کن اوایل رو تنفست تمرکز کنی

راهش...چطور ششات پر و خالی میشه

بینیت با هوا گرم و سرد میشه

اولش سخته خب یواش یواش میتونی

نه نمیخواد ب خواسته و رویا فکر کنی فقط باید ذهنت خالی کنی

تمرکز کنی 

و از دنیای ک توشیم ی لحظه دل بکنی!!!

موقع مدیتیشن فقط باید به تنفست دقت کنی بدونن فکر، اگه فکرهایی هم میاد بگذار بیان و برن روشون زوم نکن

چنددیقه؟

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  
2740
من یه مدت زده بودم تو کار مدیتیشن چیزای جالب و عجیبی هم ازش دیدم واقعا ولی یه اتفاق خیلی بد تو زندگی ...

چیا دیدی؟ 

چنددیقه باید مدیتیشن کرد؟

وقتی فکر میاد نباید روش زوم کنی بگی اه بازم فکر، یا اینکه این چه فکریه، بده، خوبه و... فقط باید ناظر ...

مدیتیشن همون مراقبه هست ؟

این مراقبه ها که گفتی فرقشون و اثرشون چیه؟

چاکراهامو چطور پاکسازی کنم؟ سابینیمال رایگا یوتیوب گوش بذم؟

مدیتیشن همون مراقبه هست ؟ این مراقبه ها که گفتی فرقشون و اثرشون چیه؟ چاکراهامو چطور پاکسازی کنم ...

اره همونه

فرقشون تو کیفیت و نحوه اجراست. 

ممکنه سابلیمینال اصل نباشه. اگه هست خوبه.

مراقبه وین دایر عالیه، من خیلی سال پیش با اون شروع کردم

ذکر بگو یا یه جمله تاکیدی که به دلت میشینه، هروقت فکر اومد تو سرت بگو و روش فکر کن تا حالت خوب بشه

اره همونه فرقشون تو کیفیت و نحوه اجراست.  ممکنه سابلیمینال اصل نباشه. اگه هست خوبه. مراقبه و ...

میشه مثال بزنی چه جمله ای؟

میتونیم خواستمونو تصیرسازی کنیم؟ 

میشه مثال بزنی چه جمله ای؟ میتونیم خواستمونو تصیرسازی کنیم؟ 

اره، دقیقا قبل خواب شب و صبح بعد ازخواب بیدار شدی زمان الفا هست. اون زمان خواسته هاتو تصویرسازی کن. انقد ادامه بده توتکرار و تصویرسازی و تکرار جمله تاکیدی که باورش کنی.

مثلا جمله من لایق بهترین هام. یا من جذاب و دوسداشتنیم! یا...

اره، دقیقا قبل خواب شب و صبح بعد ازخواب بیدار شدی زمان الفا هست. اون زمان خواسته هاتو تصویرسازی کن. ...

مثلا اول رو تنفسم تمرکز کنم بعدش رو خواستم؟ 

چقدر طول بکشه؟

شما چه نتایجی برات داشت؟

2706