2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
از خانواده خودم و خانواده شوهرم. یعنی مشکل از من بوده بیش از حد دلسوز بودم، درواقع بیشترین ضربه رو خ ...

مثل من با خوبیام و دلسوزیام بقیه رو دشمن خودم کردم چون از ی جایی ب بعد حقمو و توجهشون و خواستم و اونا گفتن ن تو فقط باید از خودگذشتگی کنی

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
مثل من با خوبیام و دلسوزیام بقیه رو دشمن خودم کردم چون از ی جایی ب بعد حقمو و توجهشون و خواستم و اون ...

وظیفه میشه وقتی خوبی زیاد میکنی. همین ماه فروردین برای یکی از نزدیکانم شارژ موبایل ریختم دو سه بار،چون میدونستم پول نداره بگیره، اما اون چندروز پیش با یه لحنی حالت دستوری و ناراحتی که یعنی بفهم شارژ تموم کردم صحبت میکرد، که من براش شارژ بریزم در حالی که خودم گرفتارم، اعتنا نکردم دیگه براش نریختم. اگه اونطور دستور نمیداد مدتی یه بار براش شارژ میزدم. دیدم شده وظیفه شخصیم. 

به خدا با دلسوزیام خونه و ماشین و زمین و طلا....از دست دادم. 

2738
وظیفه میشه وقتی خوبی زیاد میکنی. همین ماه فروردین برای یکی از نزدیکانم شارژ موبایل ریختم دو سه بار،چ ...

خوبی ک از حد بگذرد ....

کاش حداقا نزدیکانمون قدرمونو میدونستن

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫