2737
2739

سفکسیم خوردم هیچ تاثیری نداشت ببخشید هر چند ثانیه یه عالمه دماغ سبز میاد گوشم گرفت....تماااام سینوسام درد میکنه سجده میرم انگار مغزم داره از دماغم درمیاد انقد درد داره کنار چشمام روی بینیم دست میزنم درد میکنه عصب کشی دندانم مال ۳ سال پیش ک هیچ دردی نداشت عفونت کرده راه میرم درد میگیره😭😭😭

میخام ب دکتر بگم قوی ترین انتی بیوتیکو بده حالم خرابه چی بگم بده؟آمپول آمپی سیلین بهتره یا قرص آزیترومایسین یا کواموکسی کلاو یا......

چند ماهه از سرماخوردگی قبلمم سرگیجه دارم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ب نظرت برا همچین چیزی ک دکترم دقیق نمیدونه چی بهت بده ما باید بگیم چی مصرف کنی؟

فک کردی دکترا چین؟ تجربه خیلی مهم تره! الان من خودم ی پا دکترم ولی تجربم تو انتی بیوتیک کمه.چون تیزهوشان بودم الان کلی دوستام پزشکن.ولی هموناشم کلی درسا یادشون رفته خودشون میگن....اگه دکتر اولی سواد داش بم سفکسیم نمیداد!

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
فک کردی دکترا چین؟ تجربه خیلی مهم تره! الان من خودم ی پا دکترم ولی تجربم تو انتی بیوتیک کمه.چون تیزه ...

رو چه حسابی میگی نباید سفکسیم میداد؟ بیشتر دکترا سفکسیم میدن سعی میکنن آنتی بیوتیک قوی مث سفتریاکسون تجویز نکنن. بعدشم شما قطعا میدونی ک حساسیت ب انتی بیوتیک چقد خطرناکه مثلا همین پنی سیلین یا سفتریاکسون ک همینجا یکی از خانما گفت.  

اعتماد ب نفس انقد زیادم خوب نیست قطعا همون دکتر ب قول شما بی سواد اطلاعاتش از شما خیلی بیشتره چون حداقل درسشو خونده. بعضی وقتا حتما ی دلیلی هست ک داروی دلخواه ما رو تجویز نمیکنن. 

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸
2740