2737
2739
عنوان

شماهم ...

80 بازدید | 17 پست

هیچ چیز خوشحالتون نمیکنه ‍؟هیچ چیز دلیلی نمیشه برای ذوق داشتن برای یه چیزی..؟ هیچ انگیزه ای ندارید؟ خودتونم نمیدونین چی از این دنیا میخواین فقط خسته این 😔یا فقط من دیگ زدم از همه عالم ادم و فقط من اینطورم..؟🥀💔💔

آره 

خستم خیلی خسته

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
دلم میخواد بمیرم..

منم 

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
این همه آدم میمیرن ماهم چیز یکی.. چرا خدا نمیکشمون

چی بگم اینقدر دور و برم جوون زیر 30 فوت شدن من دیگه وقتشه بخدا 

این همه آدم میمیرن ماهم چیز یکی.. چرا خدا نمیکشمون

شما بچه داری طاقت بیار گلم بخاطر اون طفل معصوم

2706