2733
2734
خواهش می کنممم آره خیلی سبز خیلی منبع خوبیه ما کاهه میزنیم زیاد تعریفی نداره علومش؛ زیستشو خیلی د ...

ارهعهه

ععع نه دیگه ما واسه بقیه درسا جز ریاضی جز تکمیلی و وزارتی جزوه شون منبعی برای تست نداری

❤❤

چطور بود ازمون خوب بود؟ ما همون یه ربع به هشت تا یه ربع به ده شروع شد

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
سلااااممممممم دلیییی چطور مطورییییی  مرسی بخوبیت ....من ک با درسا ب فنا و نابودی هر روز نزدیک ...

فداتتت شمممممممم الهی شکر تو خوبی؟

اشکال نداره میگذرههه😂😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارهعهه ععع نه دیگه ما واسه بقیه درسا جز ریاضی جز تکمیلی و وزارتی جزوه شون منبعی برای تست نداری ❤❤ ...

عه جدیی

اره خوب بودش؛ برا ما ۹ شرو شد تا ۱۱

"فرق می کنه آدم زندگی کنه، یا فقط زنده بمونه"                          https://abzarek.ir/service-p/msg/1855747
2731
 بلهههههههههههههههههههههههههه مرسییییییییییییییی تو خوبببببیییییییییییی اخیییی موفق باشییی ...

قزبونت بد نیستم ❤️🥺

مرسی فتچ کوچولو توهم همینطور 🥺😍🌱

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
استیکر اخمه اشتباه شداا 😂😂😂

میخواستم بگم ودف چیشده 🤣

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2740
خوب باشی مامانمممم 😂❤️❤️

توهم همینطور کوچولو 🥺❤️

داش یکجا چند تا کامنت گذاشتم کلی که بهم شلیک شد از اونورم کلی لایک شدم دارم خل میشم🤣

توهم همینطور کوچولو 🥺❤️ داش یکجا چند تا کامنت گذاشتم کلی که بهم شلیک شد از اونورم کلی لایک شدم دار ...

😂😂

اخیییییییییییی🤣🤣🤣

😂😂 اخیییییییییییی🤣🤣🤣

2706