2733
2739
مرسییی منم خوبم  ایشالا خوب باشیی💕

فدا مدا

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

@mim_min ‍  دیشب روال نبودم اف شدم  اومدم دیدم تاپیکت ترکیده  چر؟  ...

@mim_min    m _min 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2742
💕💕💕 درسا خوب پیش میره؟😂

🗿🗿🗿🗿خیلی دارن تلاش میکنن طفلکا من نمی خونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🗿🗿🗿🗿خیلی دارن تلاش میکنن طفلکا من نمی خونم 

وایییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ترم های اخری؟کلا دانشگاه درس نخوندن شاید به نظرم موجه میاد 😂😂😂

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
وایییییی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ترم های اخری؟کلا دانشگاه درس نخوندن شاید به نظرم موجه میاد 😂😂😂

ن باو تازه اول راهم 🗿

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن باو تازه اول راهم 🗿

ععع 😂😂😂 اشکال نداره بپرسم چه رشته ای؟😂

یه کوچولو این اولا رو بخون معدل الف شی دیگه واسه کارشناسی ارشد کنکور ندی بگیرنت همونجا😂 

{<army>}i am a queen card you wanna be the queen card ? 
2738
ععع 😂😂😂 اشکال نداره بپرسم چه رشته ای؟😂 یه کوچولو این اولا رو بخون معدل الف شی دیگه واسه کارشناس ...

ن 

یکی ع رشته های پیرا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عع عالیههه موفق باشییی💕

مرس ت هم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@mim_min ‍  دیشب روال نبودم اف شدم  اومدم دیدم تاپیکت ترکیده  چر؟  ...

فک‌کردم چص کردی😒😂

همون همیشگی کاری کرد بترکه:)

نه نیستم تو؟

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
فک‌کردم چص کردی😒😂 همون همیشگی کاری کرد بترکه:) نه نیستم تو؟

صگ ت دهنش 

چر؟ 

خنثی 

بهترم البته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صگ ت دهنش  چر؟  خنثی  بهترم البته

فهمیدی کی رو میگم مگه؟

چی چرا؟

خوب باش بتونم اذیتت کنم💔🥲

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
فهمیدی کی رو میگم مگه؟ چی چرا؟ خوب باش بتونم اذیتت کنم💔🥲

ن 

ول همیشگی همیشه صگ دهنش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706