2733
2739

بچه ها زنه اومده بود سرزدع ده دقیقه بشینه به مادر شوهرم و خواهر شوهرم که مریضه سر بزنه 

منم خونه خودمون که یه شهر دیگه هست تازه اومده بودم 

من قشنگ سریع میوه رو شستم آوردم 

بعد فهمیدم اومده سر بزنه زود میخواد بره

از پدر شوهرم پرسیدم فلاکس چای داره گفت ارع ریختم بردم اصلأ انگار تو خودم نبودم نگاه کنم تو آشپزخونه اصلأ اولین بار بود اینطوری شده بودم بردم گذاشتم جلوش بعد برگشتم دیدم اوه اوه خیلی غلیظه عین چای معتاد هاست به شدت غلیظ یدونه هم سریع کتری گذاشتم دم کنم اما دیگه ننشست زنه 

خاک تو سرم 😐

یچی‌ بگین دارم خودمو میخورم 

خخ ولش بابا 

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلیم بد نشده دیگه میوه بردی خب چه اشکالی داره

#قربانی کودک آزاری( خواهش میکنم مراقب بچه هاتون باشید حتی به نزدیکترین ادمای زندگیتونم نسپاریدشون من فقط هفت سالم بود ) در زندگیم سختی هایی را تحمل کردم که پیش از واقعه گمان نداشتم بتوانم. حتی بعدها باورنکردم که درآن ماجرا تاب آوردم. انسان خودش را نمیشناسد. خصوصا قدرت هایش را..(خسته ام از همه چیز از همه کس ) درگیر یک زندگی ام که نه توان ادامه دادن دارم نه پای رفتن دارم ذره ذره نابود میشم روحم .عمرم. آرزوهام.....دوستان عاجزانه محتاج دعاهاتونم دعا کنید وضعیت مالی همسرم بهتر بشه از این همه قرض و بدهی رها بشیم فقط معجزه اس که میتونه نجاتمون بده . تو نمازاتون فراموشم نکنید🙏
2728