2737
2734

خب وقتی خدایی نکرده برای اطرافیانتون یا عزیزانتون یه مشکلی پیش میاد که هوشیاری و تنفسشون رو از دست میدن اولین کاری که میکنید با ۱۱۵تماس بگیرین بعدشم طبق اموزش اپراتور باید برای مریضتون ماساژ قلبی یا همونcprانجام بدین تا موقع رسیدن امبولانس...

اگر واقعا بلد نیستین بهتره یه اموزشی از قبل ببینین که وقتی خدایی نکرده همچین موقعیتی براتون پیش اومد بدونین چیکار کنین🙃

این دوتا لینکم فیلمای مفیدی داره به جای تاپیکای خاله زنکی یه سر بزنید که حتما بعدا بدردتون میخوره❤️

...

https://www.aparat.com/v/XKpbr

.

https://www.aparat.com/v/9z7MB

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
منم اموزششو با اسکرین شات گذاشتم ولی زیاد استقبال نشد ،خیلی خوبه حتما بلد باشین 

❤️تشکر از شما..

در کل وقتی پشت خط توضیح میدم حس میکنم طرف خیلی متوجه نمیشه و با کیفیت ماساژ قلبی انجام نمیده:)

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اموزششو با اسکرین شات گذاشتم ولی زیاد استقبال نشد ،خیلی خوبه حتما بلد باشین 

من با دستای خودم پسرمو احیا کردم

مدرسه برده بودمون اردوی هلال احمر

اگه بلد نبودم...

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
2731
شما اپراتور اورژانس هستین ؟ دمتونم گرم 🌹❤️🫂

بله همین امشبم دوتا سی پی ار خورد بهم🙃❤️

2740
به سلامتی 😍😍 ایشالا که نجات پیدا کنن ،من روحیه م‌حساسه ،خداروشکر که شما هستین ،مرسی هستین 😊🙏

منم روحیم حساسه :)ممنون❤️