2733
2734

گول اینیستا رو نخورید و خودتونو باهاشون مقایسه نکنید.

همه ما جوش داریم لک داریم صورتمون خیلی هم صاف نیست...

بینی من به شخصه خیلی بزرگه ولی مهم اینکه خودمونو دوست داشته باشیم و عشق بورزیم.

کسی که توی سختی ها پیشمون بوده و اشکامونو پاک کرده کسی نیس جز خودمون پس بیایین خودمونو بیشتر دوست داشته باشیم🤍

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... 

بله درسته خودمونو باید دوست داشته باشیم 

اما من باصورت لکه جوش چجور راحت میتونم اعتماد بنفس داشته باشم وقتی همه میبینن نظر میدن برا جوشام چکار کنم 

درضمن کاری با اینستا نداریم اما ادمایی رو تو واقعیت میبینیم چقدر زیبا هستند که از افرینش خودم متنفر میشم

دقیقا 

هیچی اون چیزی نیست که نشون میدن 

بیشتر از 13سال هست که ورزش میکنم 

مسلما با کلی خانم ورزشکار دیگه هم برخورد داشتم 

بدن طبیعی اصلا چیزی نیست که فکر میکنین 

کمر من جوش داره،جای جوش داره 

شکم من مو های کرکی داره 

بدنم و باسنم ترک داره 

نه ساعت شنی هستم نه بدون هییییچ شکمی 

صورتم منافذ باز داره و زیر چشمام گود 

دماغم قوز داره و من عاشقشم 

حتی هر شب همون قسمت رو لمس میکنم و میگم خدایی خوشگله😂

خودتونو دوست داشته باشید این معیار های زیبایی همشووون از بین میرن 

واقعیت ما همینه❤️هم ما هم اقایون 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله درسته خودمونو باید دوست داشته باشیم  اما من باصورت لکه جوش چجور راحت میتونم اعتماد بنفس دا ...

عزیزم لک و این چیزا میرن نمیمونن میتونی بهشون برسی

حرف دیگران هم نباید مهم باشه برات

گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر.... 
2728
دقیقا  هیچی اون چیزی نیست که نشون میدن  بیشتر از 13سال هست که ورزش میکنم  مسلما با ...

دقیقااا.

ولی بنظر من شما هم خیلی باشخصیتی هم خیلی زیبا

انسانا با ادبشون قشنگ میشن و چهره فقط یه نقابه

من کل امرور احساس زشتی میگنم در گنار دخترای دیگه خودمو زشت تصور میکردم و تقریبا احساسات بدی داشتم تااینکه شب نلمزدم فیلممو فرستاد ک در حین صحبت کردن ازم گرفتع بود تو فیلم متوجه شدم کل روز واقعا خوشگل بودم   احساس خود زشت پنداری واقعا عذاب اوره مقایسه عذاب اوره

2740
دقیقااا. ولی بنظر من شما هم خیلی باشخصیتی هم خیلی زیبا انسانا با ادبشون قشنگ میشن و چهره فقط یه نق ...

عزیزم❤️

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
چجور قرصی؟ یه سری نورم اسکین خوردم ۵۰روز عادت نشده بودم برام عوارض داشت

من چیز خاصی استفاده نکردم

فوم شستشو_تونر_و ضد آفتاب مخصوص پوستم.

برای پوستهای جوش داره اینا تونر هم خیلی خوبه چیز خاصی نزدم.. پوستم عالیه