2733
2734
عنوان

مهد کودک فردیس کرج

86 بازدید | 13 پست

هرمهد کودکی میبرید فقط آراد فلکه اول فردیس نبرید .. مدیریت ب شدت افتضاحه. داخلش کثیفه کثیفه.. همین که شهریه رو بدید دیگه محل ب بچه ها نمیذارن و دیگه بزور جواب سلامتم میدن.بچه من اونجا یکسره اسهال استفراغ بود.. هربار میومد یجایی ازبدنش جای چنگ بود ..پول غذا میگیرن ولی ماکارانی ابکش بدونه هیچ مخلفاتی به بچه های بیچاره میدن.من بزور وارد داخل شدم که این چیزارو دیدم.حتی حمله کردن به من و بدنم کبود شد..بشدت وحشی هستن پرسنلش.وقتی هم بچتونو ازونجا دربیارید حتی لوازم تحریرشم پس نمیدن میگن قانون ماست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای خدایا مهدکودک بوده یا شکنجه روانی بچه ها و تغذیه بد

یه بلایی سر بچم اوردن میگه من مدرسه هم دیگه نمیرم🥺

اونجا ما کلی دستمال کاغذی و لیوان یکبار مصرف دادیم ولی بچم میومد خونه میگفت مامان خانم مربی هر چی بهش میگم بم اب نمیده.. یا میومد بینیش درومده بود خشک شده بود میگفت هرچی گفتم دستمال میخوام بم ندادن..بعد میومد خونه میگفتم چی خوردی بچم میگفت ماکارانی زرد!!! اصلا فکرشو نمیکردم ماکارانی ابکش بهشون بدن تا وقتی خودم دیدم .بیچاره بچه های مردم.حالا من خونه دارم بچمو اوردم بیرون ولی اونی که شاغله و بی توجهه و فقط میخواد بچش توی مهد بمونه...طفلی بچه ها

2740
مهدکودکی ک دوربین داشته باشه ب گوشی والدین وصل باشه هست ؟؟

توی فردیس که من خیلی گشتم تمام مهد ها جمع شده یا دوسه تا هست که همشون همینن.تازه من رفتم شکایتم کردم ازشون فیلم دوربین رو کات شده اوردن انقدم بی کیفیت بود فقط میفهمیدی یه موجود زنده داره حرکت میکنه😐

یه بلایی سر بچم اوردن میگه من مدرسه هم دیگه نمیرم🥺 اونجا ما کلی دستمال کاغذی و لیوان یکبار مصرف دا ...

بنظرم برو به مادراشون بگو حداقل مهدکودک دیگه ای میبرن بچه هاشونو اینجوری وجدان خودتم راحته که به مادر بچه ها گفتی 

واقعا چطور دلشون میاد با بچه اینکارو کنن؟ اگه اعصاب ندارن نیان مربی مهد بشن نیان مدیر بشن 

کاش یجوری بگین ب همه شده جلوشون بگیرید بگین شرایطتو دم در مهد

بنظرم برو به مادراشون بگو حداقل مهدکودک دیگه ای میبرن بچه هاشونو اینجوری وجدان خودتم راحته که به ماد ...

همه بچه هاشون یکسره مریضن ولی هیچکس صداش درنمیاد که چرا نمیذارن مادرا یه لحظه محیط داخل مهد رو ببینن .

تا اخر پای شکایتت بمون واقعا انسانن یعنی اینا؟!! 

متاسفانه یه جاهایی یه عده ای دستشون میرسه و سنگ میندازن ...ولی فعلا پیگیرشم ببینم چی میشه.مدیر مهد شوهرش پزشک عمومیه و با همین لقب جلو میره و..‌‌‌‌‌..... امیدوارم حداقل اموزش پرورش به طور جدی پیگیری کنه‌ مخصوصا درگیری فیزیکی با والد کودک رو..