2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما از وقتی رل بودیم تا الان که ازدواج کردیم مدام داشتیم با هم حرف میزدیم فرقی نمیکرد هر کار کوچیکی ...

من بیشتر از اون زنگ میزنم میبینیهر دو ساعت میزنگم🥺🥺

میشه واسه اینکه خانوادم به ازدواج منو عشقم رضایت بدن دعا کنید؟؟ که ما بعد سالها با عزت و احترام به هم برسیم کنار هم شاد سالم و خوشبخت باشیم و تا ابد بهم وفادار باشه🥺🙏                 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ♥️                                    الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم.         ان شاءالله هر کسی که برام دعا میکنه حاجت روا شه به حق آبروی امام حسین (ع)
2731
من بیشتر از اون زنگ میزنم میبینیهر دو ساعت میزنگم🥺🥺

اگه رابطتون اوکیه به نظرم فرقی نمیکنه کی زنگ میزنه

مهم اینه صدای همو میشنوین و کاراتونو با هم پیش میبرین🥰✌🏻❤

2738
ما از وقتی رل بودیم تا الان که ازدواج کردیم مدام داشتیم با هم حرف میزدیم فرقی نمیکرد هر کار کوچیکی ...

بعد شاکیم چرا اون نمیزنگع یا کم میزنگه

کارم اشتباست یا عیبی ندارع؟

میشه واسه اینکه خانوادم به ازدواج منو عشقم رضایت بدن دعا کنید؟؟ که ما بعد سالها با عزت و احترام به هم برسیم کنار هم شاد سالم و خوشبخت باشیم و تا ابد بهم وفادار باشه🥺🙏                 اَمَّن یُّجیبُ المُضطَرَّ اِذا دَعاهُ وَ یَکشِفُ السُّوءَ♥️                                    الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم.         ان شاءالله هر کسی که برام دعا میکنه حاجت روا شه به حق آبروی امام حسین (ع)
اگه رابطتون اوکیه به نظرم فرقی نمیکنه کی زنگ میزنه مهم اینه صدای همو میشنوین و کاراتونو با هم پیش م ...

اوکیه ولی اول هفته اون زنگید حرف زدیم

تا سه شنبه اون زنگ زد من خواب بودم

دیشبم خوابش برذ 

امشبم خوابه انگار

عصبیم

در طول روز اس میدیم زیاد

اگه رابطتون اوکیه به نظرم فرقی نمیکنه کی زنگ میزنه مهم اینه صدای همو میشنوین و کاراتونو با هم پیش م ...

عع افرین واقعا گل گفتی😍❤️

بعد چجوری همیشه حرمت احترام نگه دارم؟

والا ما الان چندتا افراد که نامزدن دوروبرمون داریم بیست چهارساعته گوشی دستشونه یا چت یا زنگ مخمونو خوردن  

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
2706