2737
2739

ازدواج اجباری ناراحتیو سخته

نمیدونم چرا مصلحتو این میدونن

همه چی اجبار

از طرفی کار طرف هم خوب باشه 

فقط علاقست که سخته ایجاذ شدنش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چیزی به اسم ازدواج اجباری وجود نداره اگر یه روز پدرم منو مجبور به ازدواح اجباری میکرد من تو اولین جلسه به اقای خواستگار میگفتم که دوسش ندارم خانوادم مجبورم کردن و من هم قرار نیست خوشبختت کنم ..و وقتی دختری میگه ازدواجم اجباری بود میدونم که خودشم نخواسته تلاشی کنه

هعی کاش دست بردارن کاش آدما بفهمن هرررکس باید خودش انتخاب کنه چه همسر چه هرچیزی همسر که ایییینقدر مهمه باید با شناخت و علاقه دو طرف باشه نه فقط خانوادشون 

از چی می‌ترسی؟ تو شب های زیادی رو بدون این که پدر مادرت یا کسی چیزی بدونن گذروندی ...  
2740
چیزی به اسم ازدواج اجباری وجود نداره اگر یه روز پدرم منو مجبور به ازدواح اجباری میکرد من تو اولین جل ...

تازه تاپیک قبلی اسی خودش اعتراف کرد با پول طرف ازدواج میکنه پس اجباری نیست گویا خودشم راضی 

اگه ازقبل عاشق کسی دیگه نباشی واینم آدم معقولی باشه احتمال دلبستن هستن 

فقط هرکی دلبسته کس دیگس یابایدازش بگذره بعدبایکی دیگه ازدواج کنه یاتن به احبارنده هرچندمصلحت

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
چیزی به اسم ازدواج اجباری وجود نداره اگر یه روز پدرم منو مجبور به ازدواح اجباری میکرد من تو اولین جل ...

نه عزیز اخه میدونی اجبار فقط زور فیزیکی نیست که 

گاهی شست و شوی مغزی دادن و گول زدن طرف هست