2737
2739

بشور خیس کن  بذار تو ابکش آبش بره تو سینی پهن کن در حدی خشک بشه یکم نم داشته باشه بعدم آسیاب کن و الک‌کن ولی فروشگاه ها آماده دارن خیلی خوبه من برای بچم مارک تردک میگیرم 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

برنج رو پاك كن و بزار حداقل ٢٤ساعت خيس بخوره،بعد آبكش كن و بزار روي يه پارچه تا خشك بشه حداقل ٢روز بزار بمونه

بعد هم آسياب كن و الك كن

لطفي كه به من كرده اي مادرم نكرد..... اي مهربان تر از پدر و مادرم حسين(ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاک کن بزار تو اب که نرم بشه با دست وسطش بشکنه بعد اسیاب کن چند بارر  تو سینی پهن کن کامل خشک بشه من اینجوری درست میکنم عین بیرونیا نرم نمیشه یکم زبره

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
2728
بشور خیس کن  بذار تو ابکش آبش بره تو سینی پهن کن در حدی خشک بشه یکم نم داشته باشه بعدم آسی ...

بذارم خیس بمونه تو اب یا در حدی ک شسته شه؟

🌱 خداوند در هر لحظه راهنمای زندگی من است🌱

بدون نمک بذار چند ساعت خیس بخوره ولی جای گرم نباشه 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

هرچي بيشتر خيس بخوره بهتره و آرسنيك بيشتري ازش خارج ميشه

2738
پاک کن بزار تو اب که نرم بشه با دست وسطش بشکنه بعد اسیاب کن چند بارر  تو سینی پهن کن کامل خشک ب ...

بايد الك كني

اب ولرم یا سرد یا گرم؟ یک روز کافیه؟

آب ولرم خوبه

من خودم دو سه باري آبش رو عوض ميكنم

بله،همون ٢٤ساعت كافيه