2737
2739

...

نظرسنجی
یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
نه چیه و اینکه چرا ؟؟

خب ماساژ قلبی یا همون احیای قلبی🙃وقتی خدایی نکرده مریضتون بیهوش بشه و نفس هم نکشه باید تا موقعی که امبولانس میرسه براش ماساژ قلبی انجام بدین تا احتمال زنده موندنش بیشتر بشه...البته انشالله برای هیچکس این موقعیتای سخت پیش نیاد ولی خیلی خوبه که آدم از قبل آموزش دیده باشه چون حادثه خبر نمیکنه🙃🙃

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ماساژ قلبی یا همون احیای قلبی🙃وقتی خدایی نکرده مریضتون بیهوش بشه و نفس هم نکشه باید تا موقعی که ...

بله ممنون بابت توضیحات 🤍

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
2731
خب ماساژ قلبی یا همون احیای قلبی🙃وقتی خدایی نکرده مریضتون بیهوش بشه و نفس هم نکشه باید تا موقعی که ...

خب حالا منظورت از تایپک که زدی چیه قربونت برم اگه کار مهم نیست تا من برم 🥺

برای خودت زندگی کن برای خودت بمیر دیگران دیگرانند هر چقدر نزدیک عزیز هم باشند روزی نشانت میدهند که دیگرانند 🌚💛
خب حالا منظورت از تایپک که زدی چیه قربونت برم اگه کار مهم نیست تا من برم 🥺

خواستم ببینم چند نفر بلدن که اطلاع رسانی کنم و اموزش🙃❤️

خواستم ببینم چند نفر بلدن که اطلاع رسانی کنم و اموزش🙃❤️

قربونت برم مهربون تریننننت🥰🥰🥰🥰