2737
2734

من ی بیماری خاص دارم که دائم باید چک بشم آزمایش بدم نمونه برداری بدم کم کمش ماهی یک‌بار باید برم حالا اسم دکترم از دهنم در رفت... مادر شوهرمم از این فضولا دائم میگفت چرا هی میری دکتر گفتم معده درد و دل روده درد دارم اما خیلی پیگیر هست میترسم بره مطب دکتر از دکتر یا منشی بپرسه... بنظرتون ب دکتر بگم اگه کسی اومد اسم و فامیل منو گفت نگو بیماریم چیع؟ یا کلا نگم این فکر و خیال الکیه تو سرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اصلا دكترا نميگن 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

اصلا حق ندارن که بخوان اطلاعات بیمار رو به کسی بدن

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738

مگ بیماریت چیه عزیزم میشه بگی

من هیچوقت واسه هیچ آدمی بد نخواستم حتی واسه اونیکه دلمو زیرپاش له کرد یا اونیکه دلیل گریه هام بود یا حتی اونیکه واسم بد خواست میدونی فک میکنم انعکاس همین رفتارمه که همیشه خدا برام جوری میچینه ک به مو برسه اما پاره نشه
2706