2737
2739
میدونستی گوشی و تلویزیون باعث میشن خوابت بپره دیگه خوابت نیاد

عصری داشتم تحلیل شیمی کنکور ریاضی میدیدم ک یکی از دوستای قدیمیم پیام داد ذوق زده شدم فک کنم از اونه😐 شایدم درگیره ذهنم نمیدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وایی خندم گرفت😅😅❤️❤️ آره سعی میکنم با خوندن تاپیکا ذهنم خالی شه بخوابم‌ تازه الان استرس زیادی ند ...

😂😅❤منم

اوکیه کاملا درکت میکنم🙂😅🤦🏻‍♀️

خداروشکر کلا استرس همچیو خراب میکنه

آره واقعا تیر خیلیییییی مهمه و نهایی هم همینطور

😂😅❤منم اوکیه کاملا درکت میکنم🙂😅🤦🏻‍♀️ خداروشکر کلا استرس همچیو خراب میکنه آره واقعا تیر خیلی ...

دقیقاا❤️😅

اون موقعی که باید استرس داشتم میخوندم عین خیالم نبود حالا الان استرس دارم که نباید باشه😂❤️

خبری نیست🐊🌵
2740
قرص ملاتونین دارم نخورم؟ بیدمشک فک نکنم داشته باشیم

قرص ملاتونینو که باید از دو ساعت قبل می خوردی می خوای الان بخور که خوابت ببره

اگه استرس داری پرانول بخور

Intj 💚🐌♟️🧐🤔🤗
بنظرم کتاب عربیو‌ باز کن همین که چشمت به کلمه ها بخوره خوابت میبره😂

عین قرص خواب آور عمل میکنه لعنتی😂💔

امروز یه درک مطلب عربی داده بودن تو کنکور غولی بود واسه خودش فقط ازش گذشتم😔😂💔حتی یه کلمه نفهمیدم نزدیک بود خوابم ببره🤣🤕

قرص ملاتونینو که باید از دو ساعت قبل می خوردی می خوای الان بخور که خوابت ببره اگه استرس داری پرانول ...

قرص اضطرابم رو سر شب خوردم(تری فلوئوپرازین)

ملاتونینومن وقتی میخورم ربع ساعت بعدش خوابم اما میترسم صبح سرحال نباشم

عین قرص خواب آور عمل میکنه لعنتی😂💔 امروز یه درک مطلب عربی داده بودن تو کنکور غولی بود واسه خودش ف ...

وای خوب کردی کی سوالای حجیم میخونه مگه اینکه مغزش از فولاد باشه حتی اگه فارسی ام بود من رد میشدم ازش😂😂😂😂

خبری نیست🐊🌵
2706