2733
2734
عنوان

طلاق تو حاملگب

302 بازدید | 22 پست

امشب شوهرم اوردم گذاشت خونخ بابام اینا خودم خاستم بیاره زنگ زدم بهش عذرخاهی کردم بخاطر دخترم که بیا از دوباره بساریم ما که مشکل حادی نداریم ابجیش زنگ زد پرید به من تمام بدی هامو گفت اخرم گفت بهش زنگ نزن دیگه چقد من بدبختم خدا بعد سه سال نعمت بزرگشو بهم داده اما یه روز نذاشتن براش خوشحالی بکنم 🥲

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چرا گفتی بیار که بگی برکردی؟؟؟؟؟

چ آبجی فضولی چه شوهر احمقی 

شوهر منم همینه ولی  از خانوادم حساب می بره چون پشتم هستم

چون تو رو دارم ، همه دارم🤩دگرم هیچ نباید🤷‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرامگه چیکارکردی اوردت خونه بابات؟

دعوا داریم سر اینکه خونه رو دوسال بنایی نمیکنه دارم توی اتاق خواب زندگی میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا گفتی بیار که بگی برکردی؟؟؟؟؟ چ آبجی فضولی چه شوهر احمقی  شوهر منم همینه ولی  ...

اخه احساس میکنم به دخترم ظلم میشه خیلی احمقه تا رختخوابمونو گذاشته کف دست خانوادش

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بگو میرم شکایت میکنم که منو آوردی خونه پدرم گذاشتی رفتی ، بعد میگی بهم زنگ نزن، و خواهرت دخالت می‌کنه 

البته فکراتو بکن با مشورت 

2740
اخه احساس میکنم به دخترم ظلم میشه خیلی احمقه تا رختخوابمونو گذاشته کف دست خانوادش

خونه مادرشوهرتی؟؟؟؟؟؟اونجا زندگی میکنید؟؟؟؟

اه اه چ‌شوهر بچه ای، خاک تو سرش ، بدتر شوهر من 

من ده ماهه جدا از همیم، بهم گفت به درد هم نمی‌خوریم منم با دخترم اومدم خونه مامانم ، در خواست نفقه زدم ، دیگه محلش ندادم، از اینکه من مستقل شدم ترسید، حالا هی میگه برگرد بهم ، ولی از خانوادش میترسه، منم گفتم یا احترام میای،حق طلاقم میدی، نفقمم میدی بعد میام

دعوا داریم سر اینکه خونه رو دوسال بنایی نمیکنه دارم توی اتاق خواب زندگی میکنم

ببخشید ولی شوهرت خیلی بی ملاحظس وخواهرش عوضی خداجواب خواهرشو بده که بازن حامله این رفتاروکرده تو هم بهش گیرنمیدادی خب وقتی شعورنداره میزاشتی خودش هرموقع اوکی بود انجام میداد الانم خودتو ناراحت نکن روبچه اثرمیزاره 

تازه معذرت خواهیم کردی

قدم اول بریدن پای هرکسی تو زندگی دوتاییتونه چه خواهرش چه هرکس دیگه

چه معنی میده ادم هر حرفیو به خانوادش بگه مگه بچه ۶ سالست

اگه اونقدر مستقل شده که اومده زن گرفته یا شوهر کرده باید توانایی کشیدن زیپ دهنم داشته باشه

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
خونه مادرشوهرتی؟؟؟؟؟؟اونجا زندگی میکنید؟؟؟؟ اه اه چ‌شوهر بچه ای، خاک تو سرش ، بدتر شوهر من&nb ...

اره با خانوادش زندگی میکنیم خدانگذره ازشون ایشالاه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببخشید ولی شوهرت خیلی بی ملاحظس وخواهرش عوضی خداجواب خواهرشو بده که بازن حامله این رفتاروکرده تو هم ...

خیلی نامردی کردن بهم همشون اذیتم کردن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تازه معذرت خواهیم کردی قدم اول بریدن پای هرکسی تو زندگی دوتاییتونه چه خواهرش چه هرکس دیگه چه معنی ...

وای شوهر من اینجوریه البته خانواده اش آدمای خیلی خوبین ولی من اذیت میشم از این اخلاقش خانوادگی اینجورین دهن لقه و تو یه ساختمونیم تک پسره و همه هم بهش وابسته

2706