2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندماهه رفتم تو لاین پوستی... قبلشم بودم ولی خب افسردگی داشتم داغون کردم خودمو.... برا پوستی ک کک و ...

شاید مسخره باشه برات ولی ، روتین پایه 👈 شوینده+ آبرسان + ضدآفتاب 

همین روتین ساده اون مدتی که بی خیال پوستت شده بودی ، رو احیا میکنه ، بعد پوستت رو آماده میکنه که بخوای تخصصی تر روش کار کنی و اکتیوها رو بیاری توی روتین پوستیت

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
شاید مسخره باشه برات ولی ، روتین پایه 👈 شوینده+ آبرسان + ضدآفتاب  همین روتین ساده اون مدتی که ...

چ جالب...

حالا ک اطلاعاتتون خوبه شوینده... ضدآفتاب...مرطوب کننده بهم معرفی کنید😊😊😊

ضدآفتاب جدیدا راندلب گرفتم...نیاسینامید تیام برا کدری پوستم گرفتم... اسنس رووکتین هم گرفتم ...با ماسک خواب لانیژ .... مرطوب کننده بین سراوی و آمبریولیس فرست اید بیوتی  موندم ک چ کنم

قصد خرید شوینده هم دارم ک تیام با لاروش پوزای بهم معرفی شده نمیدونم کدوم بهتره

2740
خارجی 

شوینده سراوی 

آبرسان رو هم از برندهای توریدن یا امبریولیس انتخاب کن به نظرم 

و اگه مشتاقی که از برندهای ایرانی استفاده کنی پیج دکتر آتنا صادقی رو توی اینستا دنبال کن روتین تخصصی با محصولات ایرانی معرفی میکنه و کلاً پیج خوبیه 

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا
آره من خیلی میپسندم لاین محصولاات پوستی شو  ولی داخل مرطوب کننده سراوی خوبه

پس همون سراوی میگیرم....

نظرم رو فرست ایدبیوتی بود ۲۸ گرمی ۴۸۰ تومن....بهم گفتن بیشتر درمانی هست....منم پوستم آسیب دیده محصول خوب میخاستم 

2706