2737
2734
عنوان

هرموقع حس کردین احمقین بدونین

162 بازدید | 11 پست

یکی هست ک از شما خیلی خیلی احمق تره

یعنی من کارایی تو زندگیم کردم ک خودم میگم واقعا چرا و چ مرگم بود

نمیتونم بگم چیکار ولی واقعا دیوونم و اعصابم خورده

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به پای من نمیرسی قطعا

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2731
به پای من نمیرسی قطعا

حیف نمیتونم بگم چون قضاوت میشم ولی واقعا احمقم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

اینجوری گفتی بیشتر کنجکاو شدیم 

کسی نمیشناستت که بگو خب

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

منم حوصله تعریف کردن باخت هام تو زندگیمو ندارم ولی منم یه احمقم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
اینجوری گفتی بیشتر کنجکاو شدیم  کسی نمیشناستت که بگو خب

باز میان تاپیکامو میگردن علیهم استفاده میکنن ولی جهنم میگم

۵ سال پای کسی موندم ک ۲۶ سال ازم بزرگتره و ادرسشو فامیلشو نمیگفت .زنش‌مرده. و هیچ سودی ام واسم نداره فقط همین اواخر یکم پول میزد ک من تو این ۵ سال همیشه خودم بهش زنگ زدم یبار حساب کردم فقط ۵.۶ میلیون پول زنگام بوده اون این اواخر در حد ۲ تومن بهم داد. و کلا هم‌محلم نمیده و امشبم دوباره مثل همیشه دعوامون شد و من رفتم منتشو کشیدم اما حتی جوابمو نداد. و من احمقم چون ن تنها منت این بلکه منت هرکی باهام قهر میکنه رو میکشم.نمیدونم چمه چ مرضی دارم فقط میدونم یه مرضی دارم

و هیچ مشکلی ندارم ظاهرا.تحصیل کردم خانوادم وضع مالیشون خوبه و تحصیل کردن. همه میگن خوشگلم. یعنی همه حسرت منو میخورن اما نمیدونن چقدر احمق و خاک بر‌سرم ک منت ی مرد ۴۹ ساله رو میکشم

و بارها باهاش قهر کردم ب مدت ۶ ماه و چند ماه اما باز میرم زنگ میزنم بهش

و حتی حاضر نشد یکبار بیاد منو ببینه

و بابامو هیچ وقت نمیبخشم بخاطر کتکایی ک بمن زد و تحقیرایی که منو کرد تا ی روانی اینطوری ازم بار بیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باز میان تاپیکامو میگردن علیهم استفاده میکنن ولی جهنم میگم ۵ سال پای کسی موندم ک ۲۶ سال ازم بزرگ ...

همین که فهمیدی کارت اشتباه بوده و به قول خودت احمقیه و از یاداوریش ناراحت میشی قدم اوله که برداشتی

خیلی خوبه فهمیدی مشکلی هست که باید حل بشه اینم قدم دومت

مشاور خیلی خوب میتونه ازت یه دختر فوق العاده قوی و با عزت نفس بسازه

بجای پول زنگ برو مشاور

عزت نفستو بدست بیار تا بقیه دنبالت باشن

تو افریده نشدی منت کش دیگران باشی

تو ام اندازه بقیه حق داری از زندگی لذت ببری و هرچی میخای بدست بیاری و حس خوب داشته باشی

به خودت قول بده هیچوقت هیچوقت دیگه بهش زنگ نزنی بخاطر شان خودت

این احساس و راز درون تو هست

اگر ارتباطت با اون اقا برملا بشه کارت سخت تر میشه

رهاش کن برای همیشه کارت یه احسای بچگانه بود هرکسی به یه نحوی داشته 

بزرگ شو اشتباهتو قبول کن و دیگه تکرارش نکن

وقتی این همه جوون لایق و محترم هست چرا یه مرد زن مرده سن بالا که چهار روز دیگه اختیار ادرارشم نداره

فقط 30 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
همین که فهمیدی کارت اشتباه بوده و به قول خودت احمقیه و از یاداوریش ناراحت میشی قدم اوله که برداشتی ...

جوون لایق کجا بود هرکی ب پست من خورد آزارم داد از مردا متنفرم دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40