2737
2739
عنوان

را پوست صاف و تپل

2922 بازدید | 102 پست

دلم نیومد یادتون ندم اگ پوست خوب میخاین راااحت بدون خرج بدون هییییچ هزینه ای بگین بتون بگم بدون دردسر  بجاش برام دعاکنین و تاثیرشو ک دیدین مدیونه هرکس نگه تواین تاپیک. چون خیلیا بهش احتیاج دارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ی خورده نشاسته گل با آب سرد قاطی کنین هم بزنین اینو هرشب موقع خواب بزنین ب صورتاتون. صبح بسوزیم بشدت پوستتون لیفت و تمیز میشه اونایی ک صورتتون لاغره بزنین حتماااا تویه هفته تاثیرشو میبینین زیرچشم گود هم بزنین  عالی میشه. بیاین اینجا بگین تاثیری ک دیدین بقیه هم استفاده کنند اینو انجام بدین  .  این هفته  هفته دیگ هم یچی  دیگ یادتون میدم.  راحت بدون خرج

اره بگو خدا خیرت بده❤️🌹

😘😘دنیای من با عشق یکتا و محمدپاشا درگیره خدایا بابت هدیه های قشنگت ممنونم...💋💋💋دخترمو ۷روز قبل از روز تولدم فهمیدم باردارم اونم بعد از ۶سال انتظار و دعا این اولین هدیه خدا بهم بود پسرمم یک روز بعد از روز تولدم فهمیدم باردارم اینم دومین هدیه خدا بهم البته هدیه های زیادی خدا بهم داده ولی اینا یچیز دیگه بودن در واقع سورپرایز خدا بود🌸🌸❤️🙏🙏🌸❤️❤️❤️ از این سورپرایز ها برای همتون آرزو دارم
2706