2733
2739
عنوان

خانومایی که طبیعی بدنیا آوردن می‌آید ی سوال فوق حساس

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 48 پست
برش و بخیه اصلا و ابدا درد نداره  فقط همون درد قبل به دنیا آمدن و انقباضات هستش  به محض ...

من زایمان کردم بعد از زدن بخیه و فلان میخواستن تخت دوم رو تمیز کنن کمک بهیاره گفت تا توی سرویس بهداشتی یه آب به خودت بزنی تخت رو تمیز میکنیم و  برات غذا میاریم

منظورش پایین تنه بود که بشورم 

آقا من رفتم سرویس بهداشتی دوش حموم رو که دیدم عنان اختیار از کف دادم دوش گرفتم بعد در سرویس قفل شدنی نبود  زنه با ترس اومد تو گفت تو چرا داری دوش میگیری بیا بیرون الان میفتی فلان گفتم ولم کن من دوش نگیرم نمیام بیرون دیگه سرسری دوش رو گرفتم زنده شدم  رفتم بیرون نشستم روی تخت غذا رو آوردن ، وای غذا نبود مائده بهشتی بود هنوزم که هنوزه مزه ش زیر دندونمه به نظرم اون غذا واقعا از بهشت اومده بود  انقدر چسبید که هزار لپی می‌خوردمش 😁 یادش بخیر واقعا 😁 دلم میخواد زودتر مهر بشه این یکی هم طبیعی بیارم واقعا لحظه لحظه زایمان برام شیرینه 

اها احساس پارکی از شکمت داشتی؟ خوبه باز پارگی واژن رو نفهمیدی !درد پایین تنه هم هست؟

قسمت پایینی شکمم 

وای خیلی بد بود...

آمپول میزنن بی حس میکنن بعد میبرن😪 حس نمیکنی 

من واقعاً کابوسم بود و میترسیدم از این قسمتش ولی حتی دوختن رو هم حس نکردم فقط در حد سوزش کوچیک

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی ب بدن داره نمی‌خوام بترسونمت من طبیعی نبودم ولی اگر میتونی سر بشو ....من چندتا از دوستام طبیعی شدن اصلا راضی نبودن ..

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

همش عالی بود درد قابل تحمل بخیه و برش نمیفهمی ولی میدونی داره برش میده درد نداره  فقط نخ بخیه رو میبینی هی میکشه

ببین موقع زایمان حس میکنی وزنه دو کیلویی میخاد از مقعدت بیاد بیرون ولی فشار بالعکس وارد میشه و نمیاد

این حسو داری

درد پریود یکم بیشتز ولی چون مداوم و زیاده خسته کننده میشه 

2731