2733
2734
عنوان

پسره بهم گفت برو زن یکی دیگه شو

315 بازدید | 33 پست

بعد ۳ سال دوستی و قول ازدواج دادنش حالا میگه برو دنبال زندگیت برو ازدواج کن زن یکی دیگه شو. انقد گریه کردم انقد التماس کردم اینکارو با من نکن من نابود میشم گفت برو خدا شفات بده مردم ۲۰ سال زن و شوهرن با چندتا بچه جدا میشن توام کم کم کنار میای. دارم دق میکنم از نامردیش؟ الان یعنی واقعا برم من؟ چجوری ازدواج کنم؟ نمیتونم بغل کسی بخوابم که دوسش ندارم و فکرم یجا دیگس چرا باهام همچین نامردی کرد؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جنگ اول به از صلح آخر 

خدا رو شکر که رفت 

کسی که موقتی یکی رو دوس داشته باشه دیر یا زود ازش جدا میشه 

خدا رو شکر کن که قبل از هر اتفاقی ازش جدا شدی

کسی که نامرده لایق دوس داشتن نیس خودتو گول نزن که نه من عاشقشم و فلان 

عاشقش نیستی بلکه صرفا وابسته شدی چون هیچ قلبی نمیتونه آدم نامرد و موقتی رو دوست داشته باشه 

یکم بگذره فراموش میشه و انشاالله عشق واقعیت رو پیدا میکنی 

الان تصور میکنی بعد اون دیگه نمیتونی ولی خب نیاز به زمان داری تا رو به راه بشه

ببخشیدا از بس که خری 

ولش کن نکبتو این که الان داره میزنه زیر همه چی مرد زندگی نیست مطمئن باش بعد از ازدواج با بچه ولت میکنه 

فقط به این فکر کن که خدا خیلی دوستت داشته وگرنه بدبخت میشدی 

چند روز گریه میکنی و بعدم تمام

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
چهار روز دیگه یادت میره

چقدر راحت میگی فراموشت میشه چهارتا اسکول مثل توئن میرینن به زندگی بقیع

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
2738
جنگ اول به از صلح آخر  خدا رو شکر که رفت  کسی که موقتی یکی رو دوس داشته باشه دیر یا زود ...

پس چرا اونهمه بهم قول داد 

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
پس چرا اونهمه بهم قول داد 

چون جا....ه 

چون مرد نیست نره 

چون آدم نیست 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
چه طرز صحبت کردنه

همین در حد امثال توئه این حرفی که تو زدی معلومه همه چی برات راحته پس حرف نزن و از تاپیک خارج شو گرچه امثال شماها لیاقت ناراحتی ندارن حیف چشما و احساس دخترای پاکی که گیر بعضی هد میفتن

به زور منو بردن سر سفره عقد با پسرعموم...عشقم شب عقدم خودکشی کرد دنیام سیاه و تار شد تو تيمارستان بستری شدم و طلاقم داد و الان زن و بچه داره و من موندم و یه سنگ قبر سرد که همه آرزوم توش خوابیده..😔💔دروغه که میگن خاک سرده..
همین در حد امثال توئه این حرفی که تو زدی معلومه همه چی برات راحته پس حرف نزن و از تاپیک خارج شو گرچه ...

من نگفتم یه نفر باید راحت ول کنه کسیو

ولی ادما زود فراموش میشن

زمان همه چیزو درست میکنه

من نگفتم یه نفر باید راحت ول کنه کسیو ولی ادما زود فراموش میشن زمان همه چیزو درست میکنه

زمان هیچ گو.هی نمیخوره اینو بدون فقط آدم ذره ذره آب میشه و به ته خط نزدیک تر میشه

2706