2737
2739

من خونه ندارم با دخترم تو خوابگاهیم الان تهرانم تو دیوار نگاه کردم مارلیک . صفا دشت و....کرج خونه با 500میلیون تومن پیدا میشه من حداقل 700تومن رو دارم بنظرتون برم اونجا ی زیر مینی چیزی برای خودم بخرم ؟؟؟یا ارزش نداره ؟؟

اصلا چنین تبلیغ های واقعی هست ؟؟نکنه دروغن ؟

دروغه خونه قولنامه آیی دهات هم اینقد نیست

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر باشه که ارزش داره ولی معمولا اینا قلنامه ای هستن و ممکن داستان دار باشن

اگر سند تک برگ دار و خوب باشه واقعا ارزش داره

اگر خواستی انجام بدی به نظر من حتما حتما قبلش از یه وکیل ملکی مشاوره بگیر بگو استعلام های لازم رو برات بگیره که تو دردسر نیوفتی واقعا ارزش داره که یه نقدار هزینه کنی بابت وکیل ولی مطمئن باشی از کاری که می خوای بکنی

اگر کسی رو نداری باهات تو دفتر خونه و اینا بیاد هم با وکیل برو برای سند زدن و کارای دفتری چون کلاه برداری زیاده

وکیل ملکی هم باشه

این پروفایل توسط چند نفر استفاده می شود
خرید خونه خیلی بهتر از مستاجری هست حتی اگر حاشیه شهر باشه، انشاالله بتوانی یه خونه خوب بخری

حاشیه شهر یه خانم تنها اصلا امنیتش خوب نیست  ولی داخل شهر پیدا کنم خیلی خوبه 

بنظرتون ارزش داره کلی کرایه ماشبن بدم برم یه سر ب املاکی ها بزنم ؟؟؟

حاشیه شهر یه خانم تنها اصلا امنیتش خوب نیست  ولی داخل شهر پیدا کنم خیلی خوبه  بنظرتون ارز ...

منظور م از حاشیه شهر یه جایی مثل رودهن و بوم هن، ورامین وباقر شهر، کرج، اسلامشهر، شهریار و یا شهرک اندیشه بود

2740

اگر میتونی برو یک خونه که معتبره  خدمه بشی تا هم هزینه هات کمتر باشه بابت خورد وخوراک هم بتونی پس انداز کنی هم دایم پیش دخترتی کار دیگه باید دخترت تنها بزاری  بری دنبال کار

اللهّم صلی علی محمّد وآل محمد وعجّل فرجهم  نیت حاجت روایی وصلوات درخواستی نی نی سایتی های محترم❤🤗
اگر میتونی برو یک خونه که معتبره  خدمه بشی تا هم هزینه هات کمتر باشه بابت خورد وخوراک هم بتونی ...

فعلا ک من با ی نفری تو رابطه اشنایی هستم (دوست پسرمه ولی صیغه محرمیت بینمون هست)گفته دوس ندارم سرکار بری سرکار نرو خودم ماهانه ی مبلغی بهت میدم.

انشاالله ب عقد خط بشه و دیگه از اوارگی نجات پیداکنم

فعلا ک من با ی نفری تو رابطه اشنایی هستم (دوست پسرمه ولی صیغه محرمیت بینمون هست)گفته دوس ندارم سرکار ...

با همون شخصی که خوزستانی بود عزیزم؟

ان شاءالله هرچی خیره

ولی عزیزم خودت دست بالا بگیر و دم دستش خودت راحت نزار و اینکه خیلی مراقب باش خواهر  بعضی ها ظاهر وباطنش باهم فرق داره عزیزم

باور کن چون دوست دارم ونمیخوام شکست بخوری این حرف ها میزنم یک وقت خدایی نورده بد برداشت نکنی😘

اللهّم صلی علی محمّد وآل محمد وعجّل فرجهم  نیت حاجت روایی وصلوات درخواستی نی نی سایتی های محترم❤🤗