2733
2739
عنوان

دعای واسه فرزندم

67 بازدید | 7 پست

سلام دوستان عزیز پسرم ۶ سالشه ۵ روزه تب مداوم داره  دکتر گفته ویروسی هست بعد از دو ساعت خوردن تب بر دوباره بدنش داغ میشه  داغون شد از بس تنشویه اش کردیم  از شدت تب سردرد میگیره  ممنون میشم با دلهای پاکتون واسه خوب شدنش دعا کنید 

الهی به امید تو  "لا حول و لا قوةالا بالله العلی العظیم"

سلام عزیزم ان شاالله زودتر خوب بشه

دعای نور حضرت زهرا س برای تب سفارش شده.مدام بخونین.

منم میخونم براش.🙏🙏

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم ان شاالله زودتر خوب بشه دعای نور حضرت زهرا س برای تب سفارش شده.مدام بخونین. منم میخونم ...

فدای محبت شما ❤️ انشالا خدا بهترین نصیبتون کنه🙏  امشب با هم‌‌می خوندیم طفلک خودش با من می خوند می گفت خدا با قدرت سفیدش منو خوب می کنه 😔

2728
فدای محبت شما ❤️ انشالا خدا بهترین نصیبتون کنه🙏  امشب با هم‌‌می خوندیم طفلک خودش با من می خوند ...

الهی بگردم.به حق پنج تن ان شاالله امشب تبش کامل قطع بشه.

یاالله.دارم ذکر الحمدالله کماهواهله میگم الان.

ثوابش به نیت خوب شدن پسرگلت هدیه به امام زمان عج.

ان شاالله امام زمان عج دعاگوش باشه.ازامام زمان بخواه هرچی که میخوای قطعا بدون جواب نمیزاره عزیزم.

هرروز بارها بهشون سلام کن.همین الانم همین طور وخواستتو بخواه.🌹🌹🙏🙏

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم💚لطفا برای شادی روح همه شهداو رفتگان صلوات بفرستین💚
الهی بگردم.به حق پنج تن ان شاالله امشب تبش کامل قطع بشه. یاالله.دارم ذکر الحمدالله کماهواهله میگم ا ...

منونم از شما اشکم در اومد 🙏🙏🙏🙏❤️❤️

منونم از شما اشکم در اومد 🙏🙏🙏🙏❤️❤️

فدای دل پاکت.

منم خیلی وقت نیست به این حس رسیدم.یه کلیپ دیدم که میگفت چرا ناراحتی وغصه میخوری.مابدون صاحب نیستیم .امام زمانو داریم.درسته در دسترس نیست ولی میشنوه وکمک میکنه.امام زمان و عصر ما حضرت مهدی عج هست.ازش بخواین.شاید باورت نشه بعدازاون چقدر صداش زدم و حضورشو حس کردم.ان شاالله شفای کانل گل پسرت به زودی.

درپناه خدا گلم.شبت بخیر

2740