2733
2734
عنوان

همکلاسیم دوستم داره ولی..

171 بازدید | 12 پست

یه اتفاقی افتاد

داشتیم با بچه های کلاس حرف میزدیم که یهو دوست صمیمیم که دختره گفت فلانی خیلی منو نگاه میکنه من تعجب کردم 

کسی رو گفت که خیلی وقته متوجه شدم منو دوست داره و حرکات و رفتارش هم اینو نشون میده 

یعنی ممکنه به خاطر اینکه به من نزدیک بشه به دوستم توجه میکنه؟ و اینکه ما اکثرا کنار همیم به خاطر همین فکر کرده به اون نگاه میکنه؟ 

اونم کسی که کلا فازش دوستی با دخترا نیست به شدت مثبته من تاحالا ندیدم با دخترا حتی تو گروه حرف بزنه  

از لحاظ چهره من خیلی بهترم و رفیقم حتی درست فارسی نمیتونه حرف بزنه ایرانی نیست

اینم بگم من الان نسبت به هیچ مذکری حسی ندارم یعنی کسی رو دوست ندارم 

دکتر کوچولو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لابد نگاش میکنه ،شایدم فهمیده پسرع رو تو کراش داره میخواد مزه دهن تو رو بفهمه شایدم دوستت از پسره خوشش میاد

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2728
2738
از کجا می فهمید یه نفر دوستون داره؟ به نطر من که داشته باشه میاد میگه 

از اینکه دستپاچه میشه 

وقتی میفهمه من هستم لبخند میزنه 

ارتباط چشمی میگیره 

تو کلاس وقتی بحث خنده داری پیش میاد منو نگاه میکنه 

گاهی وقتا چرتو پرت میگه واقعا مشخصه هول شده

دکتر کوچولو
لابد نگاش میکنه ،شایدم فهمیده پسرع رو تو کراش داره میخواد مزه دهن تو رو بفهمه شایدم دوستت از پسره خو ...

اره نگاهش میکنه 

ولی یه چیزی هم هست 

دیدی دخترا به دوست کسی که دوستش دارن بیشتر توجه میکنن؟

دکتر کوچولو
نظر واقعیم اینه ک رفنار پسره جوریه ک‌همه فک میکنن منظور داره ولی در واقع نظرش رو هیچکدومتون نیست

بابا طرف ضایعه خیلی 😂

من که گاهی شوتم فهمیدم دیگه 

خیلی وقتا حواسم نبوده سرمو سمت دیگه ای کردم دیدم داره عمیق نگاهم میکنه 

دکتر کوچولو