2733
2734

من تنبلی تخمدان دذرم پریود نمیشم اصلا تو نی نی سایت دیدم قطره ویتاگنوس عالیه برای پریودی و بارداری من بدون نسخه پزشک گرفتم  کسی استفاده کرده بدون چجوریه

وای دختر... مردم من دو سه ماهه پریود نمیشم...

۱ میلیون خرج دارو دادم هرچی میخورم فایده نداره 

یه مقدار قرص و دوتا هم داروی گیاهی ...

روح و روانم داغونه...

آخر شب فکرای بد نیاد تو ذهنم حالم بد میشه 

تو هم حال روحیم بد میشه؟

راستی گه گاهی تپش قلب هم میگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
وای دختر... مردم من دو سه ماهه پریود نمیشم... ۱ میلیون خرج دارو دادم هرچی میخورم فایده نداره  ...

شما دو سه ماهه پریود نمیشی من یکسال به بالا نشدم 😩شماهم تنبلی تخمدان داری؟؟؟  من شبا زیر شکمم با روغن سیاه دانه چرب میکنم و روزا هم عسل به سیاه دانه یک قاشق میخورم تا پریود شم طبیعی باید ورزشم شروع کنم خیلی فعالیت داشته باشم

2738
شما دو سه ماهه پریود نمیشی من یکسال به بالا نشدم 😩شماهم تنبلی تخمدان داری؟؟؟  من شبا زیر شکمم ...

آره منم تخمدانم تنبله 

وای نکنه بشه یکسال مال من هم😐😂💔 خدایا خودت کمک کن 

حالا با دکترم در ارتباطم ببینم چی میگه 

این ماماس ولی گفتم نهایتا تا یکی دوهفته دیگه خوب نشدم میرم متخصص زنان چون بهتر از ماما بلده 

روح و روانتم به هم میریزه مث من؟

آره منم تخمدانم تنبله  وای نکنه بشه یکسال مال من هم😐😂💔 خدایا خودت کمک کن  حالا با دکت ...

من همش روح و روانم به هم ریختس نشخوار فکری دارم استرس دارم پاچه هم زیاد میگیرم 😂

من همش روح و روانم به هم ریختس نشخوار فکری دارم استرس دارم پاچه هم زیاد میگیرم 😂

وااای خوب منو توصیف کردی😂😂😂

اصن یه وضعی دارم هااا

آخر شب هی اورثینک اورثینک 

به مردنم فکر میکنم اینکه چطور میمیرم اینکه کی میمیرم اینکه اون دنیام چطوری پیش میره و...😭😂😂

منم صدتا ازی فکرا میکنم هر فکری تو ذهن من یکی هس 😂😩

بیخچال بابا توکل برخدا😂😂

تازه امشب  حافظ زدم نیتم این بود که مثلا چطوری میمیرم و اینا 

بعد تو فالم گفته بود به زودی به معشوق میپویندی😂💔 گفتم دیگه تامااام قراره این زودیا دار فانی رو وداع بگم😭😂